سایت جامع خودرو در ایران


» افت شدید فرآوری جک J5 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

افت شدید فرآوری جک J5

دسته بندی : خودرو تاریخ : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵


افت شدید فرآوری جک J5
بر پایه گزارش ماهانه خودروسازان درباره میزان فرآوری و مونتاژ، شرکت کرمان موتور سیکلت در تیر ۹۵ تنها ۲۷ دستگاه جک J5 فرآوری کرده است. این در حالی است که سال گذشته در همین بازه زمانی، این آمار ۱۹۱۴ دستگاه را داشته است.
به گفته ای فرآوری این خودرو در شرکت کرمان موتور سیکلت ۹۸٫۶ در صد کاهش پیدا کرده است. جک J5 خودرویی است به گفته برخی بازاریان زندگی هنگام به سر آمده و احتمالا باید خودرویی جایگزین هنگام شود. برخی جک S2 را گزینه ای پسندیده برای جک J5 در بازار ایران می دانند.
J5 به سرنویس یک سدان چینی به بازار ایران آمد و نخست با موتور سیکلت ۱٫۵ لیتری و گیربک دستی توانست نظر بخشی از بازار را جلب کند. اواخر سال ۹۲ نیز مدل ربات هنگام با موتور سیکلت ۱٫۸ لیتری ۱۴۰ اسب بخار و گیربکس چهار دنده ربات به خیابان ها آمد و توانست نظر بسیاری از خریداران خودروهای زیر ۶۰ میلیون تومان را جلب کند. در هنگام زمان، جک J5 به سرنویس تنها خودروی خانوادگی ربات در بازار شناخته می شد که قیمتی کمتر از ۶۰ میلیون تومان را داشت. با گذشت زمان گواه بودیم که بازار آزاد بها بیشتری را برای این خودرو تعیین کرد و در پی هنگام، کرمان موتور سیکلت نیز هر ساله کمی به بها J5 اضافه می کرد. در سال ۹۵ گواه هستیم که این شرکت بها J5 را ۶۲ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان اعلام کرده است. برخی نمایشگاه داران می گویند که درخواست برای این خودرو کم شده است و برخی بخاطر افت بها به نسبت بسیار J5، از خرید نسخه صفر صرفه نظر می کنند. به گفته برخی کارشناسان بازار خودرو، برلیانس H330 این روزها نظر بیشتری از خریداران را به سمت خود می کشاند تا جک J5 ربات!
حامد زارع پور- گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام