سایت جامع خودرو در ایران


» سرعت کند خودرویی‌ها در جاده بورس+ نمودار ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

سرعت کند خودرویی‌ها در جاده بورس+ نمودار

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵


به گزارش پایگاه خبری«فارس و یزد اینگونه می‌گویند) خودرو» به نقل از میزان، بررسی سهام ۷ گروه خودرویی در هفته جاری حاکی از پیوسته نوسان منفی با شیب ملایم‌تر نسبت به هفته گذشته است، که به روند این نمادها در درازا هفته اشاره می‌شود.

*سایپا (خساپا)

سهام گروه خودرو‌سازی سایپا شمار بهره در معامله شده در ابتدای هفته دو هزار ۶۰۰ بوده که این رقم در پایان هفته با کاهش روبرو شده و به هزار و ۸۹۰ رسیده است و در پیوسته نیز حجم سهام این گروه از ۴۷ میلیون و ۹۴۴ بهره در پایان به ۱۰۸ میلیون و ۸۴۱ بهره رشد یافته است.

درصد تغییر بها سهام این گروه در بازار در ابتدای هفته با کاهش ۳ درصدی روبرو بوده و پایان هفته به رشد ۰٫۲۵ درصدی رسیده است.

*Iran KHodro (خودرو)

Iran KHodro در ابتدای هفته هزار و ۷۳۳ بهره بوده که این رقم در پایان با کاهش به ۹۷۸ بهره رسیده است و حجم ۱۴ میلیون ۷ بهره در ابتدای هفته با افزایش به ۱۱ میلیون و ۹۱ بهره رسیده است.

در ابتدای هفته این بهره با کاهش ۰٫۸۶ درصدی روبر شده که این روند در پایان هفته جابه جا و به ۰٫۹۳ درصد کاهش یافته است.

*زامیاد (خزامیا)

گروه زامیاد در ابتدای هفته شمار هزار و ۸۸۲ نوبت معاملاتی داشته  که این رقم در انتهای هفته به یک هزار و ۳۷ بهره کاهش یافته است و حجم داد و ستدها در این گروه با  ۳۸ میلیون و ۷۷ بهره به ۱۴ میلیون و ۷۱۷ بهره در پایان هفته کاهش یافته است.

در ابتدای هفته این بهره کاهش ۱٫۱۸ درصدی داشته و در پایان هفته به رشد ۰٫۳۹ درصدی تبدیل شده است.

*Pars Khordro (خساپا)

گروه سهام Pars Khordro هزار و ۸۷ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در پایان هفته به ۴۸۳ نوبت رسیده است و حجم داد و ستدها این گروه از ۱۲ میلیون ۸۱۱ بهره در ابتدای هفته به ۵ میلیون ۹ بهره رسیده که کاهش چشم گیری را تجربه کرده است.

در ابتدای هفته این بهره با کاهش ۲٫۳۲ درصد نسبت به هفته گذشته روبرو شده که این روند در پایان هفته به رشد ۰٫۲۹ درصدی رسیده است.

*سایپا دیزل (خکاوه)

گروه سهام سایپا دیزل در ابتدای هفته شمار هزار و ۱۰۵ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در پایان هفته به ۴۹۷ نوبت رسیده است و حجم داد و ستدها این گروه از رقم ۱۳ میلیون و ۳۱۶ بهره در ابتدای هفته به ۸ میلیون و ۸۰۵ بهره در پایان هفته کاهش یافته است.

همچنین درصد دگرگونی ها این گروه ابتدای هفته با کاهش ۴٫۹۷ درصدی همراه بوده که این دگرگونی ها در پایان هفته نیز پیوسته داشته و به ۱٫۲۵ درصد رشد رسیده است.

*گروه بهمن (خبهمن)

گروه سهام بهمن در ابتدای هفته شمار ۲۱۵ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در پایان هفته به ۳۶۴ نوبت رسیده است و حجم داد و ستدها این گروه از رقم ۶ میلیون و ۴۶۴ بهره در ابتدای هفته به ۱۰ میلیون و ۷۵۴ بهره در پایان هفته افزایش یافته است.

همچنین درصد دگرگونی ها این گروه ابتدای هفته با کاهش ۱٫۶۶ درصدی همراه بوده که این دگرگونی ها در پایان هفته به ۲٫۳۹ درصد کاهش رسیده است.

*سایپا دیزل ( خکاوه)

گروه سهام سایپا دیزل در ابتدای هفته شمار ۹۴۶ نوبت معاملاتی داشته که این رقم در پایان هفته به دو هزار و ۴۱۲ نوبت رسیده است و حجم داد و ستدها این گروه از رقم ۲۰ میلیون و ۳۴۷ بهره در ابتدای هفته به ۴۷ میلیون و ۱۲۴ بهره در پایان هفته افزایش یافته است.

همچنین درصد دگرگونی ها این گروه ابتدای هفته با کاهش ۳۰ درصدی همراه بوده که این دگرگونی ها در پایان هفته به ۱۴ درصد رشد تبدیل شده است.

گزارش میزان حاکی از این است که روند ۷ گروه خودرویی در ابتدای شهریور ماه با پروا به رشد اندک شاخص در هفته جاری نسبتا با شیب ملایم همراه بوده ولی در پایان هفته با رشد نه چندان چشم‌گیری در ارزش و بهره این گروه‌ها روبرو بوده ایم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام