سایت جامع خودرو در ایران


» خودروی فوق لوکس ۱.۵ میلیون دلاری Scaldarsi ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


شرکت کانادایی اسکالدارسی اقدام به فرآوری خودروی فوق لوکسی با نام امپراطور کرده است که قیمتی برابر یک و نیم میلیون دلار دارد. این خودرو بر پای بست مرسدس می‌باخ ساخته شده است.

در حالیکه ویژن مرسدس میباخ ۶ پروا بسیاری را به خود جلب کرده است ولی این خودرو هنوز وارد خط فرآوری نشده است، بنابراین اگر به راستی می‌خواهید در دنیای ثروتمندان و خودروهای لوکس ماشینی داشته باشیم که پروا مردم عادی را به خود جلب کند گونه دیگری از می‌باخ با نام امپراطور (Emperor) هستی دارد که نام خود را نیز می توانید روی هنگام حک کنید.

مانند بسیاری از خودروهای لوکس دیگر، این مدل نیز برای نشان دادن میزان پول موجود در حساب بانکی کسان ساخته شده است. Emperor بدست یک شرکت تازه راه اندازی و به شدت رو به پیشرفت فرامرزی ساخته شده است که به طور تخصصی بر روی فرآوری شاهکارهای هنری سفارشی تکاپو دارند.

LUXURY CARS (3)

خودروی امپراطور بر پای بست مرسدس Rocket 900 می‌باخ ساخته شده است و در حال آماده تنها مدل این کمپانی در بازار فروش است. البته شرکت کانادایی Scaldarsi موتور سیکلت برنامه‌هایی دارد تا ضمن افزایش مدل‌های خودرویی خود، قایق‌ها و جت‌های شخصی را نیز در کنار خودرو فرآوری کند. این خودرو آنقدر ویژه است که حتی رولزرویس فانتوم زپلین نیز در کنار هنگام جلوه ای ندارد. اسکالدارسی این خودرو را محصولی سرشار از زیبایی می‌داند که بدست گردآور ای از برترین مهندسان، طراحان و صنعت گران جهان ساخته شده است.

LUXURY CARS (4)

در زیر کاپوت این خودرو همان پیشرانه ۱۲ سیلندر خورجینی ۶ لیتری تویین توربو به چشم می‌خورد که با مرسدس S600 همانند است. البته این پیشرانه بدست برابوس تقویت شده و قوت هنگام به ۸۸۸ اسب بخار رسیده است. چنین قدرتی برای رساندن این خودروی لوکس با شتاب ۱۰۰ کیلومتر در ساعت تنها در پهنا ۳.۷ ثانیه بس است.

طراحی درونی این مدل کاملا متفاوت از مرسدس می‌باخ استاندارد است. این خودرو از یک کیت بدنه‌ی باد کرده کاربرد می‌کند و قسمت‌های جلو و عقب نیز کاملاً جدید هستند، چرخ ها نیز از طراحی پیچیده ای بهره می‌برند. بخش جلوی خودرو هم کاملا تحت تأثیر جلو پنجره‌ی سترگ امپراطور پیمان گرفته است، در حالی که بخش هایی از بدنه از طلای ۲۴ عیار ساخته شده اند.

LUXURY CARS (1)

در تو یا درون کابین امکان شخصی سازی بسیار زیادی به خصوص در بخش آپشن‌ها هستی دارد، ضمن اینکه مشتریان می‌توانند ۲۴ گونه چرم حیوانات را در ۲۴ رنگ و همچنین ۷۸ گونه چوب را برای کابین خودرو سفارش دهند. از این خودرو تنها به شمار ۱۰ دستگاه ساخته خواهد شد و بها هر کدام از هنگام‌ها از یک و نیم میلیون دلار آغاز می‌شود. امپراطور ۲ به زودی بر پای بست مرسدس AMG S65 کوپه، امپراطور ۳ بر پای بست بنتلی بنتایاگا، امپراطور ۴ بر پای بست مرسدس AMG G-65 و امپراطور ۵ نیز بر پای بست بوگاتی شیرون به فرآوری خواهند رسید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام