سایت جامع خودرو در ایران


» طرح ی فوری خودرو های فرسوده ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

طرح ی فوری خودرو های فرسوده

دسته بندی : خودرو تاریخ : سه شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۵


ی فوری خودرو,ی فوری تاکسی
ی فوری خودرو,ی فوری تاکسی

در طرح جدیدی که از سوی Iran KHodro با سرنویس طرح ی تند خودروهای فرسوده در نظر گرفته شده است ، تاکسی رانان پس از اقدام به ی خودروهای فرسوده خود ، در روز ی خودرو جدید خود را تحویل میگیرند . در پیوسته همراه خودرو گردی باشید .

گروه صنعتی Iran KHodro برنامه ریزی و اجرای طرح “کلید به کلید” را با هدف تحویل تاکسی نو در هنگام اسقاط خودرو فرسوده آغاز کرده و همزمان با هفته دولت به مرحله اجرا رساند.

با اجرای این طرح رانندگان و مالکان تاکسی می توانند تا لحظه دریافت خودرو جدید، تاکسی پیشین خود را در کمر بستن داشته و از دم کاربرد کنند. پیش از اجرای طرح “کلید به کلید” مراحل دریافت تاکسی جدید از زمان اسقاط خودروی فرسوده چندماه درازا می کشید و قطع درآمد رانندگان تاکسی، ‌مشکلاتی را برای آنها به هستی می آورد.

این طرح همزمان با هفته دولت به چهره کامل به مراحل اجرایی خود رسیده است و شمار تاکسی های تحویل داده شده در هفته دولت از مرز یازده هزار دستگاه گذشت.

گروه صنعتی Iran KHodro برای اجرای طرح کلید به کلید، علاوه بر همکاری با مرکز اسقاط خودرو در منطقه کهریزک تهران، ده ها مرکز اسقاط دیگر در سراسر کشور را نیز به همکاری فراخوانده تا با همکاری این مراکز، ‌تحویل خودرو جدید در همان روز اسقاط تاکسی فرسوده انجام شود .

آگاهی ها دم به دم خودرو را باماشین گردی دنبال کنید . خودرو گردی چشم براه نظرات و پیشنهادات شما عزیزان است .لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام