سایت جامع خودرو در ایران


» برخورد ۳ اتوبوس در کمتر از ۶ ساعت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

برخورد ۳ اتوبوس در کمتر از ۶ ساعت

دسته بندی : آخرین اخبار ، اتوبوس ، حوادث ، خودرو تاریخ : جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵


رییس شهربانی راه راهور ناجا گفت: واژگونی اتوبوس ˝volvo˝ در اسپاهان ۳ کشته و ۹ زخمی بر جا گذاشت.


برخورد ۳ اتوبوس در کمتر از ۶ ساعت

به گزارش آگاهی ها خودرو ، سرهنگ حمیدی افزود: گرداگرد ساعت ۴۵ بامداد در کیلومتر ۲۵ محور اسپاهان – شهرضا یک دستگاه اتوبوس volvo با ۴۴ سرنشین واژگون شد.
وی افزود: در این پیشامد بدبختانه شوربختانه ۳ تن کشته و ۹ تن زخمی شدند که مجروحان بدست نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.
رییس شهربانی راه راهور ناجا با اشاره به این که اتوبوس یادشده از آن تعاونی سیر و سفر بوده است خاطرنشان کرد: علت این پیشامد برابر نظر کارشناسان شهربانی راه استان لغزش از سرعت مطمئنه بوده است.
وی افزود: همچنین در پیشامد دیگری که گرداگرد ساعت ۲۳ پنجشنبه در کیلومتر ۵ محور تبریز – آذرشهر استان آذربایجان شرقی رخ داد یک دستگاه مینی بوس اویکو با ۸ سرنشین به علت عدم توانایی راننده در مهار وسیله نقلیه برآمده از لغزش از سرعت مطمئنه واژگون شد که در این پیشامد ۴ تن زخمی شدند.
رییس شهربانی راه راهور ناجا به ۲ برخورد اتوبوس “مان” نیز اشاره کرد و گفت: در پیشامد نخست که ساعت ۲ بامداد آدینه در کیلومتر ۳۸ محور کرج – قزوین رخ داد یک دستگاه اتوبوس “مان” به انگیزه عدم پروا به جلو با ۵ وسیله نقلیه دربرگیرنده peugeot ۲۰۶، وانت nissan، کامیون volvo، Kia Pride و زانتیا برخورد کرد که در این پیشامد بدبختانه شوربختانه سرنشین peugeot ۲۰۶ کشته شد.
وی پیوستگی داد: در برخورد دوم، گرداگرد ساعت ۶ بامداد آدینه در کیلومتر ۲۸ محور قره چمن استان آذربایجان شرقی به انگیزه دست درازی به چپ سواری peykan و برخورد دم با اتوبوس “مان” ۲ تن کشته و یک تن زخمی شدند که همگی آنها سرنشین peykan بودند.

 

منبع : خبرگزاری پانا

برخورد ۳ اتوبوس در کمتر از ۶ ساعتلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام