سایت جامع خودرو در ایران


» جایگزینی مینی بوس های فرسوده با تاکسی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


سایت نام نویسی متقاضیان به زودی راه اندازی می‌شود

مدیرعامل شرکت یکتا اتوبوسرانی شهر تهران گفت: برابر مصوبه دولت مقرر شده در امسال مینی بوس های فرسوده نوسازی شود که یکی از مدل های نوسازی جایگزینی آنها با تاکسی است.


جایگزینی مینی بوس های فرسوده با تاکسی

به گزارش آگاهی ها خودرو ، پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت یکتا اتوبوسرانی شهر تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به از رده بیرون شدن مینی بوس های فرسوده، گفت: در شهر تهران نزدیک هزار دستگاه مینی بوس فرسوده هستی دارد که هر چه زودتر باید از رده بیرون شوند.

وی با بیان اینکه به تازگیً مصوبه ای را دولت به تصویب رسانده که مطابق هنگام مینی بوس های فرسوده نوسازی شوند، افزود: یکی از مدل های نوسازی جایگزینی مینی بوس های فرسوده با تاکسی است که بزودی با راه اندازی سایتی متقاضیان می توانند برای نام نویسی در طرح نوسازی مینی بوس های فرسوده اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت یکتا اتوبوسرانی شهر تهران بیان کرد:‌ مقرر شده این رخداد مهم در امسال روی دهد و امیدواریم با این مصوبه دیگر مینی بوس فرسوده ای در شهر تهران جولان ندهد.

سنندجی در پایان تصریح کرد: با پروا به اینکه شهر تهران به مینی بوس نیاز دارد طی تفاهم نامه ای با Iran KHodro دیزل مقرر شده بخشی از مینی بوس ها نوسازی شوند.

جایگزینی مینی بوس های فرسوده با تاکسیلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام