سایت جامع خودرو در ایران


» پخش ۳۰۰۰ دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه در کرج ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


مجری طرح پارکومتر هوشمند در کرج از پخش سه هزار دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه در این شهر آگاهی ها داد و گفت: این طرح هفته آینده در دو خط به چهره پایلوت اجرا می شود.

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از مهر ،حمیدرضا سعدالله با پافشاری بر اینکه یکی از چالش های بنیادین شهروندان در کلان‌شهرها کمبود فضای پارک خودرو در حاشیه خیابان ها است، گفت: مدیریت پارک حاشیه های خیابان امری است بایسته و از روش های مرسوم در این زمینه به کارگیری پارکومتر هوشمند است.

وی در پیوسته با اشاره به اینکه این طرح در شهرهای تهران، کرمان، گرگان، قم، بندر انزلی، ساری و تبریز اجرا شده است، گفت: این طرح پس از رفع کاستی ها به چهره کامل‌تر در شهر کرج اجرا می شود.

سعدالله با پافشاری بر اینکه در این طرح مردم به میزان به کارگیری محل پارک هزینه پرداخت هزینه می کنند، گفت: هر یک دستگاه پارکومتر توانا است هشت محل پارک را مهار کند.

مجری طرح پارکومتر هوشمند در کرج با پافشاری بر اینکه این طرح پس از بررسی کاستی ها با ورژنی کامل‌تر در شهر کرج اجرا می شود، گفت: با پروا به اینکه شهرداری ها از محل گرفتن هزینه های پارکومتر سرانه خودروگاه های همگانی را افزایش می دهند با انجام این مهم شهروندان برای پارک کردن خودروی خود دیگر استرس نخواهند داشت.

وی با اشاره به اشتغالزایی این طرح، گفت: برای هر ۱۰۰ محل پارک بیچارگی به یک پارکبان است که تا کنون ۱۷ تن مشغول به کار شده و با اجرای کامل این طرح زمینه کارگماری ۳۰ تن فراهم می شود.

سعدالله در پیوسته به اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی در کرج اشاره کرد و گفت: در شهرهای مختلفی این طرح اجرا شده است و دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه به چهره رایگان در کمر بستن رانندگان تاکسی پیمان می گیرد.

وی با پافشاری بر اینکه تا کنون سه هزار دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه در کرج پخش شده است، گفت: هفته آینده این طرح در خطوط عظیمیه به گوهردشت و آزداگان به مترو به چهره پایلوت اجرا می شود و تا پایان سال نیز این طرح به چهره کامل در شهر اجرا خواهد شد.

سعدالله با اشاره به اینکه هشت هزار دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی در کرج پخش خواهد شد، گفت: در نانواهای سطح شهر کرج نیز دستگاه پُز نصب می شود که شهروندان می توانند از راه کارت پرداخت الکتروینک کرایه تاکسی اقدام به خرید نان کنند.

وی درباره شیوه شارژ کارت های دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی، گفت: این کارت ها بدست راننده و دستگاه های پُز مستقر در نانواهای سراسر شهر امکان شارژ شدن دارند.

پخش ۳۰۰۰ دستگاه پرداخت الکترونیک کرایه در کرجلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام