سایت جامع خودرو در ایران


» کامیابی سایپا در افزایش تیراژ فرآوری و ارتقای کیفیت خودروها ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

گروه خودروسازی سایپا پس از اصلاح ساختار مالی و صرفه جویی در هزینه ها، در افزایش تیراژ فرآوری و ارتقای کیفیت محصولات خودرویی، کامیابی چشمگیری داشته است.


کامیابی سایپا در افزایش تیراژ فرآوری و ارتقای کیفیت خودروها

به گزارش آگاهی ها خودرو ،  مهدی جمالی مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا با بیان مطلب فوق، گفت: سایپا در سال ۹۵ در راستای ساماندهی ساختار مالی، صرفه جویی در هزینه ها را در دستور کار پیمان داد و این در حالی است که افزایش تیراژ فرآوری محصولات گوناگون و ارتقای سطح کیفیت و کاهش نمره منفی محصولات همچنان سرلوحه اصلی کار مدیران، کارکنان و کارگران پرتلاش گردآور سایپا است.

 وی افزود: این مهم در قالب اهداف و برنامه های تعیین شده در امسال دربرگیرنده: گسترش پایدار، مدیریت هزینه و ارتقای خوشنودی مشتریان در حال پژوهنده یا پژوهشگر شدن است.

جمالی تصریح کرد: تلاش های کارگران، کارکنان و مدیران گروه سایپا در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر تقویت راهبرد اقتصاد مقاومتی و کمک به رشد و بالندگی  فرآوری ملی است و همواره خود را در برابر مردم شریف، مسئول و پاسخگو می دانیم و از این رو ارتقای خوشنودی مندی مشتریان و دارندگان محصولات گروه سایپا  از راهبرد های تعریف شده این گردآور خودروسازی است.

وی تصریح کرد: به اعتقاد شان و منزلت مردم شریف ایران ایجاب می کند که گروه سایپا در راستای تقویت کیفیت و ارتقای کیفی محصولات، چشم انداز و راهبرد های  خود را مطابق با سلیقه و خواست مردم و مشتریان تنظیم نماید و از این حیث مشتریان همواره به سرنویس سرمایه اصلی گروه سایپا هستند و در برنامه ریزی های فرآوری و کیفیت، مشتریان محور اصلی تکاپو و کار و تلاش هستند.

کامیابی سایپا در افزایش تیراژ فرآوری و ارتقای کیفیت خودروهالینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام