سایت جامع خودرو در ایران


» فرآوری پژوی ۲۰۰۸ از اسفند آغاز می‌شود ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


مدیر عامل شرکت ساپکو اظهار کرد :

حسین درودگری گفت : فرآوری پژوی ۲۰۰۸ از اسفند آغاز می شود و همراستا هنگام برای فرآوری ۲۰۸ و ۳۰۱ هم پرکار هستیم که امیدواریم در اوایل ۹۶ بتوانیم پژوی ۲۰۰۸ را به بازار عرضه کنیم و ۶ ماه پس از هنگام خودروهای ۲۰۸ و ۳۰۱ را به بازار عرضه خواهیم کرد.

به گزارش تازه ها خودرو به نقل از تسنیم، مدیر عامل شرکت ساپکو با اعلام اینکه فرآوری پژوی ۲۰۰۸ از اسفند آغاز می‌شود، گفت: قطعات را (سی کی دی)از peugeot می خریدیم ولی اکنون ساخت تو یا درون درمدیریت زنجیره تامین به ساپکو واگذار شده است.

حسین درودگری در حاشیه نشست مشترک تکه سازان peugeot و Iran KHodro با بیان اینکه مدیریت فنی ۸۰ درصد از ساخت تو یا درون محصولات Iran KHodro را شرکت ساپکو انجام می دهد افزود: از اطلاعات همکاری مشترک با peugeot برای ارتقای کیفیت و آی تی محصولات خود کاربرد می کنیم.

وی اضافه کرد: سرمایه گذاری آماده سازی در تو یا درون Iran KHodro بر دوش Iran KHodro و دو بخش ساز و برگ و قالب ها بر دوش peugeot است که در پایان سرمایه گذاری مشترک peugeot و Iran KHodro به ۴۰۰ میلیون یورو خواهد رسید.

درودگری گفت: با به کارگیری دانش peugeot و تجربه Iran KHodro و زنجیره تامین برای ارتقا کیفیت قطعات در زنجیره تامین و ارتقای دانش فنی تکه سازان درونی کاربرد می کنیم.

وی پیوستگی داد: فرآوری پژوی ۲۰۰۸ از اسفند آغاز می شود و همراستا هنگام برای فرآوری ۲۰۸ و ۳۰۱ هم پرکار هستیم که امیدواریم در اوایل ۹۶ بتوانیم پژوی ۲۰۰۸ را به بازار عرضه کنیم و ۶ ماه پس از هنگام خودروهای ۲۰۸ و ۳۰۱ را به بازار عرضه خواهیم کرد.

درودگری گفت: از آنجا که اهداف کیفی برای فرآوری محصولات جدید بسیار سخت گیرانه است تکه سازانی که ساز و برگ و امکانات تازه دارند سرمایه گذاری کمتری برای تغییر خط نیاز دارند ولی تکه سازانی که تازه نشده اند نخست باید با سرمایه گذاری خود را به سطح روز جهان برسانند تا بتوانند تامین کننده قطعات محصولات جدید باشند.

وی افزود: یکی از شرایط اصلی پیمان نامه، صادرات ۳۰ درصد از فرآورده فرآوری مشترک Iran KHodro و peugeot به دیگر بازارهای جهانی peugeot است که اگر این رخداد نیافتد فرآوری را افزایش نخواهیم داد.

درودگری با بیان اینکه ۳۰ درصد از فرآوری محصولات Iran KHodro مربوط به محصولات peugeot است گفت : ۷۰ درصد از محصولات Iran KHodro ، دیگر برندهاست که اگر مفاد پیمان نامه اجرا نشود با ۷۰ درصد تولیدی که جدا از محصولات peugeot داریم بازار را تامین خواهیم کرد.

وی افزود: در پایان سال ۹۱ با شرایط پیش بینی نشده ای روبرو شدیم که نزدیک به قطعات بنیادی را سازندگان اروپایی تامین نمی کردند تا فرآوری را پیوستگی دهیم از این رو با کمک فرآوری کنندگان درونی قطعات را فرآوری کردیم و از هنگام سال به پس پیوسته داریم کیفیت قطعات را افزایش می دهیم.

درودگری گفت : بسیاری از دانش فرآوری قطعات به سازندگان درونی منتقل شده و در این فرصت بوجود آمده نقص های موجود را برطرف می کنیم ضمن اینکه این همکاری ها در ارتقای کیفیت قطعات محصولات غیر peugeot هم کارساز خواهد بود.

وی افزود: برای خودروهایی مانند ۲۰۶ و ۲۰۷ هیچ تکه ای از فرانسوی ها وارد نمی کنیم همه را در تو یا درون فرآوری می کنیم تنها برای محصولات جدید ۳۰۱، ۲۰۸ و ۲۰۰۸ همکاری ساخت تکه خواهیم داد که پیمان است تا ۳ سال آینده ۲۰۰ هزار دستگاه از این ۳ فرآورده فرآوری شود که ۶۰ هزار دستگاه از هنگام صادر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت مشترک Iran KHodro و peugeot اعلام کرد: جذب سرمایه گذاری شرکتهای بیگانه در ایران بهترین ضمانت برای جلوگیری از ترک یکباره ایران از سوی این شرکتها است.

محمد رضا معتمد پافشاری کرد: همگی تکه سازان باید آماده ارتقای کیفیت فرآوری و فرآوری محصولاتی با کیفیت و بها پسندیده برای مشتریان ایرانی و محصولات صادراتی شرکت مشترک Iran KHodro و peugeot باشند.

وی با اشاره به حضور نمایندگان بیش از ۶۰ شرکت معتبر تکه سازی جهان در ایران گفت: این تعامل مایه برقراری وابستگی میان سازندگان ایرانی و شرکتهای معتبر جهانی خواهد شد و شرایط را برای انتقال فن اوری و دانش فنی در صنعت کشور فراهم می کند.

وی به مصرف کنندگان ایرانی اطمینان داد با پروا به برنامه های سخت گیرانه شرکت برای ارتقای سطح آی تی مردم با برونرفت نخستین فرآورده گواه اقدامات انجام شده در زمینه بهبود کیفیت در تولیدات درونی خواهند بود.

فرآوری پژوی ۲۰۰۸ از اسفند آغاز می‌شودلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام