سایت جامع خودرو در ایران


» مقامات بزرگتر renault به ایران می آیند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


سه مقام بزرگتر مهندسی، خرید و فرآوری renault اس.آ.اس در راس هیاتی بلند پایه برای دیدار با تکه سازان درونی هفته آینده به ایران سفر می کنند. این سفر برای بازدید مقامات بزرگتر renault از تامین کنندگان درونی و همچنین ارزیابی و رفع دشواری ها آنهاست.

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از ایلنا،گسپر گسکون، قائم مقام بزرگتر مهندسی، سارلا دپوت، قائم مقام بزرگتر خرید و دلوس موزوس قائم مقام بزرگتر فرآوری و زنجیره تامین و تیم کارشناسی همراه در سفری سه روزه از خطوط فرآوری تامین کنندگان renault در ایران بازدید خواهند کرد.

به گفته رامتین اسماعیلی، قائم مقام اجرایی رنوپارس این سفر برای بازدید مقامات بزرگتر renault از تامین کنندگان درونی و همچنین ارزیابی و رفع دشواری ها آنهاست.

این دومین سفر گسپر گسکون، قائم مقام بزرگتر مهندسی renault به ایران در امسال است. انجام این بازدیدها یکی از اقدامات چندگانه renault برای تسریع پیوستن تکه سازان ایرانی به زنجیره تامین جهانی renault است .

قائم مقام اجرایی رنوپارس در این باره گفت: یکی از نخستینگی های renault در بازارهای راهبردی خود از دسته ایران، رساندن نرخ درونی سازی محصولات به ۸۰ درصد است. به همین منظور ما در تلاش هستیم با انتقال دانش فنی به تکه سازان به آنها کمک کنیم کیفیت و کمیت تولیدات خود را افزایش دهند. از سوی دیگر ما در تلاشیم تکه سازان ایرانی را وارد زنجیره تامین جهانی renault کنیم. مقامات بزرگتر renault نیز در همین راستا به ایران سفر کرده اند تا راه را برای رسیدن به این هدف هموار کنند.

تنها چند روز پیش از این بازدید، مدیران بزرگتر و کارشناسان renault پارس در همایشی یک روزه با اعضای انجمن تکه سازان فرانسه در ایران دیدار کردند تا آنها را تبادل دانش با تکه سازان ایرانی از راه راه اندازی شرکتهای مشترک (جوینت ونچر) دلگرمی کنند. برگزاری همایش تکه سازان ایرانی در پاریس در خرداد ماه گذشته نیز یکی دیگر از اقدامات renault در این باره بود.

مقامات بزرگتر renault به ایران می آیندلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام