سایت جامع خودرو در ایران


» گزارشی از پسینیان چگونگی پروژه خودروی خودران opel ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶


بر پایه گزارشی که در روزنامهٔ نیویورک تایمز آمده است، opel در حال آماده با جدیت تمام در حال اعمال دگرگونی ها بسیار در برنامه‌های فرآوری خودروی خودران خود می‌باشد و قصد دارد چندین تن از کارکنان این پروژه را برکنار کردن کند.

Europe Apple Tax P
بر پایه این گزارش، هنگام‌هایی که برای پایان همکاری بر روی پروژهٔ خودروی خودران گزینش شده‌اند، انگیزه این جستار را اعمال تغییراتی در این پروژه اعلام کرده‌اند، موضوعی که مقامات بزرگتر این غول دنیای آی تی با هنگام‌ها در میان گذاشته‌اند. گفته می‌شود انگیزه این تصمیم این است که کارکنان کنونی تاکنون نتوانسته‌اند امکانات یا برنامه‌های جدیدی که opel می‌تواند در یک خودروی خودران ارائه کند و کمپانی‌های دیگر از انجام هنگام درمانده هستند را پیدا کنند.

apple car 2
در قسمتی از گزارش نیویورک تایمز آمده است:

در یک واپس نشینی آشکار در یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ها، شرکت opel بخش‌هایی از پروژهٔ خودرو خودران خود را با برکنار کردن کارمندان تعطیل کرده است، این آگاهی ها را سه تن از کسانی که در باره این برکنار کردن توجیه شده بودند و فرمانٔ گفتگو با رسانه‌ها در این جستار را نداشتند اعلام کرده‌اند.

این برکنار کردن کارمندان پسینیان نشانه از دشواری ها پرشمار‌ای است که پروژهٔ خودروی خودران opel با هنگام دست و پنجه نرم می‌کند. کمپانی opel منابع مختلفی را طی دو سال بازپسین به تازگی به پروژه خودروی خودران که رسانه‌های از هنگام با نام تایتان یاد می‌کنند اضافه کرده بود، ولی هنگام گونه که به نظر می‌رسد این پروژه پیشرفت‌های چندانی نداشته است. در ماه جولای، کمپانی باب منسفیلد، یکی از مدیران استوک و کهنه کار opel را برای به دست گرفتن فرمان مدیریت این پروژه خوشنود کرده بود.

apple car
در حالی که کمپانی‌های دیگر مانند گوگل، اوبر و حتی جنرال موتورز پیشرفت‌های زیادی در خودروهای خودران خود به دست آورده‌اند، به گونه‌ای که نمونه‌های اولیه هنگام‌ها را در حال آزمایش در خیابان‌ها نیز دیده‌ایم، opel در حال آماده یک گام به عقب بر می‌دارد تا امکان پذیری پروژهٔ خود را از نو بررسی کند.

گزارش‌هایی که در ماه‌های بازپسین به تازگی در باره عدم توافق با ب‌ام‌و و دیگر خودروسازان بر سر مواردی مانند مهار داده نشانه‌ای از هستی دشوار در پروژهٔ سترگ opel بود، به نظر می‌رسد اکنون کمپانی می‌خواهد با سرمایه گذاری بسیار روی این پروژه و اعمال تغییراتی در هنگام نسبت به فرآوری خودروی خود اقدام نماید.

apple-car-interior-rendering
مدت‌هاست که گفته می‌شود هدف پروژهٔ تایتان گسترشٔ سیستم‌های ارتباطی و سیستم‌های تعامل با کاربر می‌باشد که می‌تواند برگ برنده‌های زیادی در گزین کردن opel در سنجش با خودروهای خودران دیگر کمپانی‌ها پیمان دهد. مانند سیستم opel کارپلی که خودروسازهای زیادی از هنگام در محصولات خود کاربرد می‌نمایند، اگر چه گزارش جدید به تازگیً ادعا کرده است که opel همچنان بر روی طراحی و فرآوری خودروی خود کار می‌کند.

apple-car-renderings 01
با پروا به گزارش روزنامهٔ نیویورک تایمز، opel به راستی خودروهای خودران خود را وارد فاز آزمایش میدانی نیز کرده است، ولی پرواضح است که هدف و راه پایانی این پروژه پیمان است در آینده‌ای نزدیک با تغییراتی که مدیران opel در نظر گرفته‌اند عوض خواهد شد. با رهبری جدید باب منسفیلد روی پروژه (وی پیشترً مسئول پروژهٔ آیپد بود) در پی جدایی شگفتی آور استیون زادسکی، opel دارد پسینیان تلاش‌های خود را می‌کند تا این پروژه با شکستی بزرگ روبرو نشود.

با هستی این همه مشکلاتی که پروژهٔ خودروی خودران opel با هنگام‌ها دست و پنجه نرم می‌کند، به نظر شما سرانجام هنگام چه خواهد شد؟ آیا در آینده خودروهای opel را در خیابان‌ها خواهیم دید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: jalopnikلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام