سایت جامع خودرو در ایران


» ستاره های نمایشگاه پاریس : کانسپت الکتریکی volkswagen ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


چشمداشت می‌رود این کانسپت بر روی پلتفرم MEB سوار شود که volkswagen هنگام را در سال گذشته برای محصولات الکتریکی کامپکت خود شناسایی کرد

به گزارش آگاهی ها خودرو ، امروزه تنها فرآورده تمام الکتریکی volkswagen که در بازار جهانی به فروش می‌رسد e-Golf می‌باشد که یک هاچ بک پنج در کامپکت کاملا شناخته شده است و فرآورده تمام الکتریکی دیگر این شرکت یعنی e-UP که در کلاس مینی است تنها در بازار اروپا به فروش می‌رسد.

در شرایطی که رسوایی دیزلی گریبان این غول خودروسازی آلمان را گرفته، شرکت آینده خود را در گسترش محصولات الکتریکی می‌بیند و اکنون volkswagen واگن در حال آزمایش بر روی کانسپت الکتریکی خود می‌باشد تا هنگام را در نمایشگاه پاریس در معرض دید عموم پیمان دهد.

کانسپت الکتریکی volkswagen

کانسپت الکتریکی volkswagen

چشمداشت می‌رود این کانسپت بر روی پلتفرم MEB سوار شود که volkswagen هنگام را در سال گذشته برای محصولات الکتریکی کامپکت خود شناسایی کرد. و بنابر گزارش نشریات آلمانی نسخه فرآوری انبوه این کانسپت در سال ۲۰۱۹ و با برد احتمالی ۵۰۰ کیلومتر (۳۱۰ مایل) وارد بازار خواهد شد. این بخشی از برنامه volkswagen برای عرضه ۳۰ فرآورده الکتریکی جدید تا سال ۲۰۲۵ می‌باشد.

کانسپت الکتریکی volkswagen

کانسپت الکتریکی volkswagen

اکنون این شرکت سه پیکچر از بخش های گوناگون کانپست الکتریکی جدید خود را منتشر کرده است که در هنگام می‌توان عناصر طراحی volkswagen را به سادگی شناسایی کرد. این نشانه ها عبارت است از نشان گرد volkswagen واگن در جلوپنجره، چراغ های جلو که گوشه آنها به سمت تو یا درون است و چراغ های عقب که تا روی ستون ها راستا یافته است. به نظر می‌رسد فرم بدنه نسبت به طراحی تیز و لبه دار سال های تازه volkswagen کلی نرم تر و دارای گوشه های گرد تر شده باشد ولی از آنجا که همه خودرو در تصویر مشخص نیست نمی‌توان درباره هنگام به طور قطعی بازگویی دیدگاه نمود.

کانسپت الکتریکی volkswagen

کانسپت الکتریکی volkswagen

از دسته IT های پیشرفته ای که ماتیاس مولر، مدیرعامل شرکت وعده هنگام را در کانسپت جدید داده شارژ تند با به کارگیری جریان سر راست می‌باشد که ۸۰ درصد گنجایش باتری را در تنها ۱۵ دقیقه کامل می‌کند.

از آنجایی که با پروا به پلتفرم کاربرد شده چشمداشت می‌رود این کانسپت در کلاس C یا خودروهای کامپکت پیمان بگیرد، می‌توان گفت از فضای درونی بیشتر نسبت به گلف یا پاسات برخوردار خواهد بود. شاید فرآورده پایانی یک هاچ بک بزرگ و کشیده با یک پلتفرم اختصاصی الکتریکی باشد؛ درست مانند شورلت بولت EV 2017.

کانسپت الکتریکی volkswagen

کانسپت الکتریکی volkswagen

حجم فضای درونی هاچ بک الکتریکی جنرال موتورز ۹۴٫۴ فوت مکعب می‌باشد که بزرگ تر از nissan لیف و کم وبیش برابر تسلا مدل S می‌باشد.

البته این کانسپت لزوما نخستین مدل الکتریکی volkswagen واگن نخواهد بود و به نقل از نشریه اتوکار نسخه فرآوری انبوه میکروباس الکتریکی Budd-e که پیشتر شناسایی شده زودتر روانه بازار فروش خواهد شد.

 

منبع : greencarreports

ستاره های نمایشگاه پاریس : کانسپت الکتریکی volkswagenلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام