سایت جامع خودرو در ایران


» انتشار رسمی تصاویر honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


honda سیویک را باید یکی از دوست داشتنی ترین خودروهای غیرآمریکایی در این کشور دانست. هاچ بکی ژاپنی که دودمان جدید هنگام در یک کارخانه اروپایی فرآوری می‌شود.

به گزارش آگاهی ها خودرو ، به تازگی سازنده ژاپنی چندین تصویر از زوایای گوناگون از honda سیویک هاچ بک جدید منتشر کرده است که پیمان بود در نمایشگاه پاریس ۲۰۱۶ به طور رسمی رونمایی شود. تاسیسات سویندون انگلیس محلی است که سیویک ۲۰۱۷ در هنگام فرآوری خواهد شد.

honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷

honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷

honda خیلی زودتر از حد چشمداشت دودمان نهم سیویک را دودمان جدید هنگام جایگزین کرد که نشان می‌دهد دودمان کنونی نتوانسته انتظارات honda را برآورده سازد و بخت مشتریان به هنگام کم شده است. ولی اکنون به فرستادن یک مهره تازه نفس به میدان هم به دنبال جذب مشتریان جوان خواهد بود و هم برای رقبایی مانند ford فوکوس، opel آسترا و BMW سری ۱ خط و نشان می‌کشد.

honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷

honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷

honda سیویک هاچ بک 2017

بنابراین دودمان دهم سیویک را باید گسترده ترین برنامه گسترش یک فرآورده در تاریخ honda دانست که منجر به دگرگونی کلی سیویک شده است. تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد نما خودرو، گیرایش نمونه کانسپتی که در نمایشگاه ۲۰۱۶ ژنو رونمایی شد را حفظ کرده است.

honda سیویک هاچ بک 2017

وزن سبک تر، گرانیگاه پایین تر، تعلیق مستقل چند میله ای از آنگونه سیگنال هایی است که آگاهی ها از هندلینگ ارتقا یافته و راحتی بیشتر در دودمان دهم سیویک می‌دهد. با هستی کاهش ۱۶ کیلوگرمی وزن خودرو استحکام بدنه هنگام ۵۲ درصد افزایش یافته است که همین جستار هم به اصلاح رانندگی هنگام کمک می‌کند.

honda سیویک هاچ بک 2017

honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷

افزایش ۱۳۰ میلی متری فاصله دو محور و نیز ۳۰ میلی متری در پهنا کابین مایه برپایی یک فضای جادار برای سر، پا و شانه ها شده است. هرچند بلندی خودرو ۲۰ میلی متر کمتر شده ولی در برابر کف خودرو نیز ۳۵ میلی متر به زمین نزدیک تر شده است. گنجایش صندوق عقب یک لیتر افزایش یافته و رویهمرفته به ۴۷۸ لیتر رسیده است که با فشار یک دکمه و تا شدن صندلی های عقب به مراتب بیشتر نیز خواهد شد.

honda سیویک هاچ بک 2017

honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷

دو گونه موتور سیکلت توربو VTEC برای سیویک های فرآوری شده در انگلیس در نظر گرفته شده است. موتور سیکلت یک لیتری ۳ سیلندر با ۱۲۸ اسب بخار توان و موتور سیکلت ۱٫۵ لیتری ۴ سیلندر با توان ۱۸۱ اسب بخار. در آینده نسخه های اسپرت نیز به این پیشرانه ها اضافه خواهد شد. با اصلاحات چهره گرفته بر روی موتور سیکلت ۳ سیلندر، صدا و لرزش هنگام به شیوه شگفت انگیزی کاهش یافته است.

honda سیویک هاچ بک 2017

honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷

در حال آماده برای هر دو موتور سیکلت یک گیربکس ۶ دنده دستی یا CVT در نظر گرفته شده ولی به زودی گیربکس ۷ دنده خودکار نیز به این فهرست افزوده می‌شود. همچنین در سال ۲۰۱۷ پیمان است موتور سیکلت ۱٫۶ لیتری دیزل با توان ۱۱۹ اسب بخار و گیربکس ۹ دنده خودکار نیز فهرست گزینش های سیویک را کامل تر کند.

honda سیویک هاچ بک 2017

honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷

بزرگ تغییراتی که در فضای درونی اعمال شده عبارت است از اضافه شدن نمایشگرهای TFT به جای نشانگرهای شاهنگ ای دورشمار و سرعت سنج و همچنین یک سیستم مولتی مدیای لمسی جدید. این سیستم دربرگیرنده امکاناتی از قبیل هدایت ماهواره ای، دریافت ایمیل و پیامک، آگاهی رسانی صوتی درباره چگونگی خودرو و پی سی سفری می‌شود. لازم به ذکر است که opel کارپلی و اندروید اتو نیز بدست این سیستم پشتیبانی می‌شود.

civ-007

در پایان سیستم های ایمنی استاندارد سیویک ۲۰۱۷ دربرگیرنده هشدار جنبش میان خطوط، سیستم ترمز شهری و شناسایی نشانه ها ترافیکی می‌باشد.

منبع : carmagazine

انتشار رسمی تصاویر honda سیویک هاچ بک ۲۰۱۷لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام