سایت جامع خودرو در ایران


» ستاره های نمایشگاه پاریس : toyota FCV پلاس کانسپت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


یکی از تولیدات ویژه toyota که در نمایشگاه پاریس در معرض دید عموم پیمان خواهد گرفت toyota FCV پلاس کانسپت خواهد بود.

به گزارش آگاهی ها خودرو ، FCV پلاس نمایی از خودروهای آینده toyota است که از هیدروژن به سرنویس منبع سوخت کاربرد می‌کند. ویژگی دلنشین هنگام این است که وقتی این خودرو برای ترابری باره کاربرد پیمان نمی‌گیرد، می‌تواند مانند یک ژنراتور برق فرآوری کرده و جهت مصارف گوناگون در کمر بستن بگذارد. به راستی این خودرو توانا است انرژی را که صرف جنبش خود می‌کند در هنگامی که باره کاربرد پیمان نمی‌گیرد به شبکه بازگرداند.

toyota FCV پلاس کانسپت

toyota FCV پلاس کانسپت

toyota قصد دارد با این کانسپت نشان دهد که دودمان آینده ماشین های سلول سوختی چگونه خواهند توانست نقش مثبتی در جامعه ایفا کنند. یک موتور سیکلت برای هر چرخ در نظر گرفته شده و سلول سوختی میان چرخ های جلو و انباشتگاه هیدروژن میان چرخ های عقب پیمان دارد.

toyota FCV پلاس کانسپت

toyota FCV پلاس کانسپت

toyota گفته است که فرآوری این خودرو دست کم تا ۱۵ سال آینده شدنی نیست. این چندی است که به باور toyota برای برپایی زیرساخت های لازم جهت به کارگیری ماشین های سلول سوختی و متداول شدن به کارگیری آنها باره نیاز است.

toyota FCV پلاس کانسپت

toyota FCV پلاس کانسپت

با طولی برابر ۳۸۰۰ میلی متر FCV  پلاس از یاریس کوچکتر و از آیگو بزرگتر خواهد بود. ولی بلندی و پهنا هنگام با ۱۵۴۰ و ۱۷۵۰ میلی متر اندکی از هردو مدل یادشده بیشتر است. طراحی بیرونی خودرو به همان پیشرفتگی است که چشمداشت هنگام را داریم. قسمت بالایی را یک سقف گلخانه ای شکل دربر گرفته و در یک سوم پایین و قسمت عقب سقف بدنه سفید رنگ به چشم می‌خورد. پوشیده شدن چرخ های عقب نیز به سبک آینده نگری هنگام کمک کرده است.

toyota FCV پلاس کانسپت

toyota FCV پلاس کانسپت

تو یا درون خودرو و در کابینی که معمولا در فیلم های عملی تخیلی دیده ایم، گنجایش چهار سرنشین هستی دارد. طراحی درونی از فرم لانه زنبوری بهره بردی و هیچ داشبوردی به چشم نمی‌خورد. تنها ابزارها قابل ذکر یک فرمان ساده است که بر روی یک پایه نصب شده است.

toyota FCV پلاس کانسپت

toyota FCV پلاس کانسپت

البته رونمایی اولیه از این کانسپت پیش از این در نمایشگاه توکیو چهره گرفته بود toyota حضور در نمایشگاه پاریس را نمایش اروپایی این کانسپت اعلام کرده است.

toyota FCV پلاس کانسپت

toyota FCV پلاس کانسپت

منبع : autocarpro

ستاره های نمایشگاه پاریس : toyota FCV پلاس کانسپتلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام