سایت جامع خودرو در ایران


» رشد ۱۰ درصدی فرآوری گونه ها خودرو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

رشد ۱۰ درصدی فرآوری گونه ها خودرو

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو تاریخ : سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵


وزارت صنعت اعلام کرد:

۴۸۶ هزار و ۲۶۱ دستگاه گونه ها خودرو از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه فرآوری شد که در سنجش با مدت همانند پارسال ۱۰.۳ درصد افزایش یافته است.

به گزارش تازه ها خودرو به نقل از شاتا، از مجموع این میزان فرآوری، ۴۴۸ هزار و ۵۲۲ دستگاه خودروی سواری فرآوری شده است که در سنجش با مدت همانند پارسال، ۱۰.۶ افزایش یافت.

۲۱۷۶۶۸۷

همچنین ۳۲ هزارو ۵۳۳ دستگاه وانت، ۴ هزارو ۵۳۷ دستگاه کامیون، ۳۶۲ دستگاه اتوبوس، ۳۰۷ دستگاه مینی بوس به ترتیب  با نرخ رشد ۹.۹ درصد، ۶.۲ درصد ؛ ۱۹.۱ درصد  و ۹.۶ درصد نسبت به دوره همانند سال گذشته فرآوری شده است.

این گزارش حاکیست، ۱۱۷ هزار و ۳۳۹ دستگاه گونه ها خودرو در مرداد ماه امسال فرآوری شد که در سنجش با مرداد ماه سال گذشته  ۳۹.۴ افزایش یافت. براساس این گزارش؛ ۱۰۸ هزارو ۴۸۹ دستگاه گونه ها خودروی سواری از ابتدای سال ۹۵ تا پایان مرداد ماه در کشور فرآوری شد که نسبت به مدت همانند پارسال ۴۱.۶  افزایش یافته است.

همچنین به ترتیب ۷ هزار و ۵۱۱ دستگاه وانت، یک هزارو ۲۰۳ دستگاه کامیون، ۸۳ دستگاه مینی بوس و ۵۳ دستگاه اتوبوس به ترتیب با نرخ رشد ۱۲.۳ درصد، ۵۶.۶ درصد، ۶۲.۷ درصد و ۸۲.۸ درصد نسبت به مردادماه سال ۹۴ افزایش یافت.

رشد ۱۰ درصدی فرآوری گونه ها خودرولینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام