سایت جامع خودرو در ایران


» اعلام شرایط صدور آرم طرح شدامد روزانه و هفتگی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


دیر یکتا صدور آرم طرح شدامد درباره بزرگ مراجعه کنندگان طرح شدامد به این مرکز گفت: در حال آماده بزرگ مراجعه کنندگان آرم طرح شدامد، مالکان خودروهای هیبریدی و برقی و کسان درخواست کننده دریافت آی دی کارت جدید طرح شدامد به انگیزه جا خودرو هستند.

به گزارش تازه ها خودرو به نقل از ایران جیب ،مدیر یکتا صدور آرم طرح شدامد درباره بزرگ مراجعه کنندگان طرح شدامد به این مرکز گفت: در حال آماده بزرگ مراجعه کنندگان آرم طرح شدامد، مالکان خودروهای هیبریدی و برقی و کسان درخواست کننده دریافت آی دی کارت جدید طرح شدامد به انگیزه جا خودرو هستند.

مصطفی قنبرنژاد افزود: متقاضیان می توانند نسبت به تغییر نام مالک پروانه طرح شدامد اقدام نمایند و بر پایه شرایط مصوب این امکان هستی دارد که پروانه را برابر ضوابط تغییر دهند.

وی در پیوستگی تصریح کرد: مالکان خودروهای همگانی تهران می توانند در هر زمانی که گرایش داشته باشند نسبت به دریافت پروانه اقدام کنند لذا هیچگونه محدودیتی برای صدور پروانه طرح شدامد برای این کسان هستی ندارد.

وی در پیوستگی با اشاره به مراجعانی که پروانه دریافت کرده اند ولی با تاوان خودروهایشان روبرو می شوند گفت: دوربین ها به هیچگونه اشتباه نمی کنند، این اشتباه از طرف خود کسان رخ می دهد، شهروندانی که در هنگام نام نویسی طرح شدامد، حرف و یا شماره پلاک خودرو را به اشتباه ثبت کرده باشند پس از نام نویسی می توانند با مراجعه به مرکز صدور طرح شدامد نسبت به تغییر شماره پلاک خود اقدام نمایند لذا طی مکاتبات مرکز با شهربانی راهور تاوان این کسان که برآمده از اشتباه اولیه در ثبت اطلاعات آنها است بخشوده خواهد شد.

وی در پیوستگی درباره تخلفاتی که برای پوشاندن پلاک خودروها بوجود می آید، بازگو کرد: در چهره بروز تخلف و پوشاندن شماره پلاک از سوی رانندگان، این متخلفان از راه چک اپراتور و شماره ثبت شده دوربین های پلاک خوان تاوان خواهند شد و چنانچه در حین ارتکاب به بزه دستگیر شوند برخورد قانونی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در حال آماده مجوزهای روزانه طرح شدامد با سه تعرفه گوناگون (ساعت ۶ و نیم بامداد به پس، ۱۰ بامداد به پس و ۱۴ پس از نیمروز به پس) در پسندیدن متقاضیان پیمان می گیرد.

قنبر نژاد در پیوستگی درباره طرح شدامد روزانه و هفتگی سرنویس کرد: متقاضیان می توانند بنا به گزینش خود نسبت به دریافت پروانه روزانه و یا هفتگی طرح شدامد اقدام نمایند که جهت تهیه اینگونه مجوزها با تلفن همراه و شماره گیری #۱۳۷* و سایت شهرداری تهران (www.tehran.ir) می توانند مجوزهای روزانه طرح را دریافت کنند.

وی بیان کرد: دریافت پروانه روزانه مستلزم داشتن کارت شتاب با رمز دوم و همچنین دریافت پروانه از مراکز معاینه فنی برای خودرو یادشده می باشد.

وی پذیرفتن داشت: افرادی که در مبادی ورودی طرح شدامد نسبت به فروش آرم های روزانه طرح اقدام می کنند هیچگونه ارتباطی با شهرداری تهران ندارند چرا که آرم های طرح شدامد تنها از راه سیستم های هوشمند در پسندیدن شهروندان پیمان می گیرد.

وی با بیان اینکه تاوان کسان فاقد پروانه طرح شدامد در چهره آمدوشد روزانه از راه دوربین تا سه بار تکرار خواهد شد، پافشاری کرد: متقاضیان آرم های روزانه طرح شدامد می توانند با مراجعه به سایت شهرداری تهران نسبت به دریافت پروانه اقدام نمایند.

قنبرنژاد بیان کرد: شهروندان با پروا به ساعات آمدوشد انتخابی خود می توانند مدیریت زمان داشته باشند تا در کاهش آلودگی هوا و بار ترافیکی پایتخت کارساز باشند همچنین در زمان هایی که آلودگی هوا شدت می یابد براساس اعلام کمیته اضطرار، صدور مجوزهای روزانه و هفتگی طرح متوقف می شود.

وی در پیوستگی با اشاره به دگرگونی ها صدور طرح شدامد پافشاری کرد: در سال ۹۴ مجوزهای طرح شدامد با تغییراتی کلی صادر شد و مجوزهای سالانه به مجوزهای روزانه سالانه تبدیل گردید لذا پرداخت عوارض طرح برطبق روزهای انتخابی آمدوشد متقاضیان تعیین و این دگرگونی ها دربرگیرنده سهمیه بگیران نیز می شود.

مدیر یکتا صدور آرم طرح شدامد در پایان درباره طرح کاهش اضافه کرد: اجرای طرح کاهش در کاهش آلودگی هوای پایتخت بسیار دارای اهمیت است و مرکز صدور پروانه طرح شدامد در راستای تحقق طرح کاهش، دارا بودن خودروها به برگه معاینه فنی و سلامت خودرو اقدام به صدور پروانه طرح شدامد می نماید.

اعلام شرایط صدور آرم طرح شدامد روزانه و هفتگیلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام