سایت جامع خودرو در ایران


» بازگشت مت له بلانک برای میزبانی دو فصل دیگر تخت گاز ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


پس از هنگام افتضاحی که فصل بیست و سوم شو تلویزیونی Top Gear  (یا همان “تخت گاز” خودمان) با میزبانی کریس اوانز و دیگر دوستانش پدید آورد؛ مثل روز روشن بود که دیگر اوانز را درون این استودیو زیارت نخواهیم کرد. امروز ولی BBC  مهر تأییدی بر این ادعا زد و با کنار نهادن اوانز  ۵۰ ساله هدایت این شو سابقاً دوست داشتنی را به مت له بلانک سپرد.

2017-TopGearHosts-04
گفتنی است که مت در این مهم تنها نخواهد بود و کریس هریس و روری رید نیز او را همراهی خواهند کرد. هنگام‌ها در کنار ادی جوردن و سبین اشمتز (که البته تنها در برخی قسمت‌های برگزیده حضور خواهند یافت) و ستاره بی همتا این گردآور، استیگ، تلاش می‌کنند تا جای خالی سه مجری دوست داشتنی پیشین این سری را پر کنند.

کریس هریس
کریس هریس

بازیگر آمریکایی، له بلانک، که پیش از این از رفتار سرد و نا پسندیده اوانز گله مند بود با امضای قراردادی میزبانی این برنامه را برای دو فصل آینده به عهده گرفت. پاتریک هالند، سردبیر  BBC 2، گفت:

من از بازگشت له بلانک به تخت گاز بسیار هیجان زده‌ام. او استعداد بزرگی است که دلبستگی‌اش به خودروها مسری است. بی صبرانه چشم براه بازگشت این سری به BBC 2  هستم.

2017-TopGearHosts-03
فصل ۲۳ تخت گاز با مجری گری کریس اوانز نتوانست مخاطبان را جذب و یا حتی حفظ کند و این برنامه با افت شدید بیننده روبرو شد که برآیند اینکه اوانز تیم تخت گاز را رها کرد. بر خلاف اوانز مت له بلانک، کریس هریس و روری رید توانستند نظر مثبت بینندگان را جلب کنند.

Chris Evans
Chris Evans

مارک لنزی، مدیر استودیوهای BBC، پذیرفتن داشت:

مت با شوخ طبعی، خون گرمی و شور و شور بسیار هم برای خودروها و هم برنامه، بسیار میان بینندگان دوست داشتنی بود. بنابراین وقتی او پذیرفت که برای دو سال دیگر نیز همراه ما باشد، من نمی‌توانستم دلشاد‌تر از این بشوم.

top-gear-matt-leblanc-chris-evans-the-stig
بیست و چهارمین فصل از تخت گاز سال آینده به BBC 2  باز خواهد گشت درحالی‌که طبیعی است چشمداشت انجام تغییراتی چند در روش برگزاری این برنامه را داشته باشیم؛ برنامه‌ای که باید با گرند تور کلارکسون، هاموند و می شاخ‌به‌شاخ شود. گفتنی است که گرند تور از ۱۸ نوامبر امسال بر سرویس آمازون پرایم در دسترس خواهد بود.

Top Gear 23 05
منبع: carscoopsلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام