سایت جامع خودرو در ایران


» انتشار تیزر SUV الکتریکی بنز یک روز پیش از نمایشگاه پاریس ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


درحالی که تنها یک روز به رونمایی رسمی از اس یو وی الکتریکی کانسپت بنز باقی مانده این شرکت با انتشار یک تیزر سرنخ های خوبی درباره طراحی دم داده است.

به گزارش آگاهی ها خودرو ، این ویدئو تایید می‌کند که خودرو یادشده یک شاسی بلند است. با اینکه نشان ستاره سه پر بنز در جلوپنجره دم خودنمایی می‌کند ولی در نمای جلو شباهتی با محصولات کنونی مرسدس ندارد. در تو یا درون نیز یک رابط دیجیتالی جدید به همراه زمینه آبی و سفید به چشم می‌خورد.

تیزر SUV الکتریکی بنز

تیزر SUV الکتریکی بنز

خودروساز آلمانی در وبسایت رسانه ای خود درباره رونمایی این فرآورده در پاریس گفته است « این چشم اندازی ملموس از دودمان کاملا جدیدی از خودروهای الکتریکی آینده است ». این خودرو می‌بایست تا پایان دهه جاری میلادی آماده فرآوری شده و گفته می‌شود با یک شارژ کامل توانا است مسافت تقریبی ۳۱۰ مایل را طی نماید.

این اس یو وی بر روی یک پلتفرم جدید که ویژه خودروهای الکتریکی طراحی شده سوار خواهد شد. همانند پلتفرم ماژولار تسلا باتری ها در کف خودرو جانمایی شده و موتورهای الکتریکی میان دو چرخ جلو و عقب پیمان خواهد گرفت. این پلتفرم باید با بسیاری از مدل ها سازگاری داشته باشد پس گواه به کارگیری دم در نمونه های اس یو وی و سدان خواهیم بود. گزارش ها حاکی از دم است که مرسدس تلاش می‌کند تا پیش از سال ۲۰۲۰ چهار خودروی تمام الکتریکی روانه بازار کند.

اس یو وی الکتریکی جدید مرسدس رقیبی برای تسلا مدل X و اس یو وی الکتریکی جدید audi خواهد بود. از این کانسپت در نمایشگاه ۲۰۱۶ پاریس بیشتر خواهیم شنید.

منبع : motortrend

انتشار تیزر SUV الکتریکی بنز یک روز پیش از نمایشگاه پاریسلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام