سایت جامع خودرو در ایران


» برپایی شهرک ترافیکی ویژه دانش‌ آموزان در مشهد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


مدیر همه آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی گفت: طرح برپایی شهرک ترافیکی ویژه دانش‌ آموزان در مشهد، با همکاری شهرداری و شهربانی راهور پژوهنده یا پژوهشگر می‌ شود.

به گزارش تازه ها خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران ،علیرضا کاظمی درهمایش”همیاران شهربانی، فرهنگیاران شدامد و راهوران برزن” افزود: شهرک ترافیکی ویژه دانش‌ آموزان با مساعدت مالی سازمان ترابری و شدامد شهرداری مشهد در شهرک الهیه، در زمینی به گستره ۵۰ هزار هکتار برپایی شده است.

وی با بیان اینکه کارهای اولیه و زیرساخت های این شهرک ترافیکی انجام شده است، افزود: با پروا به کمبود بودجه و اعتبار لازم برای برپایی این شهرک، زمان گشایش دم هنوز مشخص نشده است.

مدیر همه آموزش و پرورش استان خراسان‌رضوی افزود: هم اکنون از نزدیک یک میلیون و ۱۵۰ هزار تن دانش‌ آموز در استان بیش از ۵۰ درصد با گردآور شهربانی راهور همکاری دارند.

کاظمی گفت: اعتماد همگانی به شهربانی در سطح بالایی پیمان دارد به گونه‌ ای که اکثر دانش‌ آموزان شهربانی را نماد انسانی مهربان می‌ دانند.

وی بازگو کرد: طرح شهرک ترافیکی که با همکاری شهرداری و شهربانی راهور پژوهنده یا پژوهشگر می‌ شود، دانش‌ آموزان را با فرهنگ راهنمایی و رانندگی آشنا می کند.

برپایی شهرک ترافیکی ویژه دانش‌ آموزان در مشهدلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام