سایت جامع خودرو در ایران


» toyota پریوس جدید با مصرف سوخت 1 لیتر در هر صد کیلومتر! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷


toyota پریوس پرایم بخشی از هدف خودروساز ژاپنی برای تزریق طراحی احساسی‌تر و سرزنده‌تر به همه تولیدات toyota است.

toyota prius plug in 2017
با درازا/پهنا/بلندی برابر با ۴۶۴۵/۱۷۶۰/۱۴۷۰ میلی‌متر، پریوس جدید دراز‌تر، پهن‌تر و کم بلندی‌تر از دودمان پیشین خود است. به جرئت می‌توان گفت که زوایای اورهنگ دراز شده و نمای جلوی تغییر یافته پریوس جدید به همراه چراغ‌های LED جمع‌وجور نمایی منحصربه‌فرد و جدا را به این خودرو بخشیده است.

toyota prius plug in 2017
یکی از انگیزه ها طراحی ویژه این خودرو دست‌یابی به بدنه‌ای آئرودینامیک بوده است. هر دست نویس که در بدنه دیده می‌شود به خاطر کاهش مصرف سوخت طراحی شده و نقشی مهم را در ضریب درگ ۰٫۲۵ پریوس جدید بازی می‌کند.

toyota prius plug in 2017
toyota همچنین تلاش داشته تا میزان آلایندگی ساخته‌های خود را تا سال ۲۰۵۰ به میزان ۹۰ درصد کاهش دهد و پریوس جدید نیز نشان‌دهنده‌ی قدم جدید این شرکت در این جهت است. این خودرو دارای فناوری‌های درخوری چون سیستم سواری با دو پیشرانه، سیستم هشدار باتری، سقف خورشیدی افزایش‌دهنده‌ی محدوده حرکتی و سیستم تهویه ربات با مکنده تزریق گاز است.

toyota prius plug in 2017
محدوده‌ی حرکتی این خودرو به لطف باتری ۸٫۸ کیلووات بر ساعت جدید ۲ برابر دودمان پیشین است. افزون بر این توان الکتریکی پریوس جدید به خاطر گسترش‌ی سیستم سواری دو پیشرانه‌ای ۸۳ درصد افزایش یافته است. این سیستم از پیشرانه الکتریکی و ژنراتور برای افزایش توان خودرو به ۶۸ کیلووات کاربرد می‌کند.

بر پایه گفته‌ی toyota یکتا الکتریکی به پیشرانه‌ی آشنای ۴ سیلندر بنزینی متصل شده و هدف اصلی دم مصرف سوخت ترکیبی ۱ لیتر در هر صد کیلومتر و آلایندگی ۲۲ گرم دی‌اکسید کربن در هر کیلومتر است.

منبع: carscoopsلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام