سایت جامع خودرو در ایران


» حالت دریفت برای مرسدس E63 AMG چهارچرخ جنباننده ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷


درحالی‌که دودمان جدید مرسدس E63 ای‌ام‌جی به‌چهره چهارچرخ جنباننده عرضه خواهد شد، رئیس بخش پرفورمنس مرسدس تائید کرده که برای خشنودی پیروان این مدل دارای “حالت دریفت” خواهد بود.

2017-mercedes-amg-e63-spied-melting-snow-near-the-arctic-circle_4
توبیاس موئرز رئیس ای‌ام‌جی در گفت‌وگو با موتورینگ تائید کرده که دودمان جدید E63 به راستیً تند خواهد بود و به‌چهره استاندارد نیروی پیشرانه را به هر چهارچرخ انتقال خواهد داد. همچنین حالت دریفت نیز در این خودرو هستی خواهد داشت.

2017-mercedes-amg-e63-spied-melting-snow-near-the-arctic-circle_10
شاید AMG چندین برگ از کتاب ford فوکوس RS را قرض گرفته باشد ولی چشمداشت نداریم که این عملکرد در درستی در مرسدس “حالت دریفت” نامیده شود. حال نام دم هر چه که باشد، خاطرجمع هستیم که E63 بیش فرمانی زیادتری از ford خواهد داشت.

2017-mercedes-amg-e63-spied-melting-snow-near-the-arctic-circle_7
در درستی موئرز اعلام کرده که سیستم چهارچرخ جنباننده E63 این توانایی را دارد که تمام نیروی پیشرانه را به چرخ‌های عقب منتقل کند (این میزان در فوکوس RS تنها ۷۰ درصد است). این سیستم در ترکیب با پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربو با قوت ۵۶۳ اسب بخاری پتانسیل کافی برای به هم ریختن خیابان‌ها را دارد.

2017-mercedes-amg-e63-2
به کارگیری سیستم چهارچرخ جنباننده همچنین تضمین می‌کند که دودمان جدید تند‌تر از پیش خواهد بود و تنها ۳٫۵ ثانیه درازا خواهد کشید تا تریم S این خودرو به تندی ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

mercedes-2017-e63-1

mercedes-2017-e63-2
امکان این فرمایش نیز هستی دارد که مدلی دیفرانسیل عقب در برخی بازارها عرضه شود ولی تاکنون چنین چیزی تائید نشده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام