سایت جامع خودرو در ایران


» جزئیات نشست مشترک باژگاه و خودروسازان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


باژگاه جمهوری اسلامی ایران همزمان با قراردادهای جدید خودروسازان با شرکای بیگانه، نشست‌ای را با دو خودروساز کشور برگزار کرد تا صادرات خودرو در گمرکات با سرعت بیشتری انجام شود.


جزئیات نشست مشترک باژگاه و خودروسازان

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از مهر ،این نشست همزمان با قراردادهای جدید خودروسازان با شرکای بیگانه برگزار شد تا صادرات خودرو در گمرکات، با سرعت بیشتری انجام شود. جستار صادرات خودرو، یکی از بندهای مهم پیمان نامه خودروسازان با شرکای بیگانه به‌شمار می‌رود.

عبدالرضا غلامی، مدیرکل دفتر صادرات باژگاه در این نشست با آشکارکردن خرسندی از توافقات تازه خودروسازان با شرکای بیگانه گفت: هیچ مانعی برای صادرات خودرو نیست و آیین ها گمرکی صادرات خودرو، در کمترین زمان شدنی چهره می‌گیرد.

وی افزود: واردات قطعات و مواداولیه خودروسازان نیز برای فرآوری و صادرات تحت سرنویس واردات در برابر صادرات، از آنگونه دیگر تسهیلاتی است که خودروسازان می‌توانند از هنگام کاربرد کنند.

غلامی خطاب به خودروسازان تأکید کرد که از بسته حمایتی باژگاه از صادرات، به بهترین نحو کاربرد نمایند.

وی گفت: تسریع در ورود گذرا مواد اولیه و قطعات خودروهای صادراتی، تسریع در واپسداد حقوق ورودی مواد اولیه خودروهای صادراتی و قطعات به کار رفته در صادرات و سپردن برگزیدن به باژگاه غرب  تهران جهت برپایی انبارهای اختصاصی برای خودروسازان با پروا به اینکه خودروسازان صادرات خودرو را از این باژگاه انجام می‌دهند از مهم‌ترین توافقات حاصل شده در نشست هم‌اندیشی با خودروسازان جهت تسریع در صادرات خودرو بود.

جزئیات نشست مشترک باژگاه و خودروسازانلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام