سایت جامع خودرو در ایران


» فرآوری جک J5 و lifan X60 در شهریور بازایستاد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

فرآوری جک J5 و lifan X60 در شهریور بازایستاد

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵


فرآوری جک J5 و lifan X60 در شهریور بازایستاد
شرکت کرمان موتور سیکلت در شهریور ماه امسال فرآوری جک J5 و lifan X60 متوقف کرده است و توان فرآوری خود را برای مونتاژ lifan ۸۲۰، جک S5 و lifan X50 متمرکز کرده است. به طور کلی شرکت کرمان موتور سیکلت در نیمه نخست سال ۹۵ به نسبت همین بازه زمانی در سال گذشته، ۳۸٫۴ درصد افت تیراژ فرآوری داشته است.
با پروا به پیام برخی مخاطبان، طبیعی است که این روزها برنامه فرآوری کرمان موتور سیکلت معطوف به جک S5 شود. زیرا هنوز مشتریانی هستند که پس از ماه ها از نام نویسی S5، خودروی خود را تحویل نگرفته اند. بسیاری از کارشناسان بازار معتقد هستند که نام نویسی های بلند مدت و دیرکرد در تحویل این کراس اوور دوست داشتنی چینی مایه شده تا همیشه بها بازار آزاد دم بیشتر از کارخانه باشد. نبود شرایط فروش اقساطی هم یکی از دلایلی است که خرید این خودرو را برای بسیاری از کسان سخت کرده و مایه شده تا شرکت های لیزینگ خصوصی بها S5 را با بهره های غیر راستین به مشتری تحویل دهند. در سال ۹۴، جک S5 به سرنویس پرفروش ترین و دوست داشتنی ترین کراس اوور بازار ایران شناخته شد.
فرآوری جک J5 و lifan X60 در شهریور بازایستاد
پیش بینی می شود که با تحویل به هنگام این خودرو از سوی کرمان موتور سیکلت، بها بازار آزاد S5 در نسخه های دنده ای و ربات تا دو میلیون تومان کاهش پیدا کند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام