سایت جامع خودرو در ایران


» قوانین سه‌ گانه متضمن به کارگیری گنجایش‌های درونی در صنعت خودروسازی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


عضو کمیسیون صنایع و معادن انجمن :

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن انجمن اجرای قوانین سه‌گانه پشتیبانی از مصرف‌کنندگان خودرو، بالارفتن کیفیت خودرو و بیشینه به کارگیری توان فرآوری درونی را متضمن کنش به فرمایش رهبری مبنی بر به کارگیری گنجایش‌های درونی در صنعت خودروسازی دانست.


قوانین سه‌ گانه متضمن به کارگیری گنجایش‌های درونی در صنعت خودروسازی

به گزارش تازه ها خودرو ، حمیدرضا فولادگر گفت: در قانون بالارفتن کیفیت خودرو باید استانداردهای ۵۵ گانه رعایت شود؛ علاوه بر هنگام واردات قطعات خودرو باید با تایید سازمان استاندارد انجام شود.

نماینده مردم اسپاهان در انجمن افزود: در قانون بیشینه به کارگیری توان فرآوری درونی نیز، خودروسازان ناچار به به کارگیری قطعات و ابزارها یدکی فرآوری درونی به جای واردات همان قطعات هستند.

وی متذکر شد: بسیاری از شرکت‌های خودروسازی خصوصی درونی توجهی به قوانین یادشده نکرده و خودرو را با کاربرد حداکثری از ابزارها و قطعات بیگانه فرآوری و عرضه می‌کنند. با وجودی که این شرکت‌ها بیرون از بازبینی وزارت صنعت، معدن و بازرگانی پیمان دارند ولی سازمان ملی استاندارد موظف به انطباق استانداردهای فرآوری با قوانین جاری کشور در این شرکت‌هاست؛ البته از راه سازوکار‌هایی وزارت صنعت، معدن و بازرگانی نیز می‌تواند بر روند کار و جنبش این شرکت‌ها بازبینی داشته باشد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن انجمن بازبینی‌های صنفی و مردمی در سه بخش فروشندگان و خریداران ابزارها یدکی و تعمیرگاه‌های خودرو را در به کارگیری ابزارها یدکی و قطعات ایرانی با کیفیت حائر اهمیت دانست و افزود: پروا جدی به این مسئله مایه به کارگیری گنجایش و توان فرآوری درونی در خودروهای درونی می‌شود.

منبع : ایسنا

قوانین سه‌ گانه متضمن به کارگیری گنجایش‌های درونی در صنعت خودروسازیلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام