سایت جامع خودرو در ایران


» دستگیری دزد خودروی ۱.۵ میلیارد ریالی در نهبندان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف خودروی سرقتی به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و دستگیری دزد در شهرستان نهبندان آگاهی ها داد.

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از پایگاه خبری شهربانی، سردار مجید شیردل در کالبدشناسی این آگاهی ها بازگو کرد: با دزدی یک دستگاه خودروی سواری هیوندا گرنجور در مرداد ماه امسال از استان تهران پیگیری های پلیسی برای کشف خودرو و دستگیری دزد آغاز شد.

وی افزود: بامداد امروز تیم مهار سرعت شهربانی راه شهرستان نهبندان یک دستگاه سواری hyundai گرنجور مشکی رنگ را به علت ارتکاب سرعت غیر مجاز متوقف کرد و با استعلام از سامانه های شهربانی سرقتی بودن خودرو محرز شد.

سردار شیردل تصریح کرد: رفتارهای غیر عادی و آشفته راننده این خودرو و نداشتن مدارک در حین اعمال قانون مایه شده افسر گشت پیش از هر اقدامی پیشینه خودرو را از مرکز استعلام کرده و به سرقتی بودن خودرو پی ببرد که پس از هماهنگی با مراجع قضائی راننده خودرو دستگیر شد.

وی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی شناسایی شد و اقدامات لازم جهت تحویل خودرو به مالک هنگام در حال انجام است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی به شهروندان پیشنهاد کرد هر گونه موارد مشکوک را از راه تلفن ۱۱۰ به شهربانی آگاهی دهند و پیشنهاد های امنیتی نگهداری از خودروهای خود را جدی بگیرند.

دستگیری دزد خودروی ۱.۵ میلیارد ریالی در نهبندانلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام