سایت جامع خودرو در ایران


» گدایی با خودرو به بهانه نداشتن بنزین ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

گدایی با خودرو به بهانه نداشتن بنزین

دسته بندی : آخرین اخبار ، بنزین ، خودرو تاریخ : یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵


به تازگیً برخی از متدکیان با خودرو اقدام به گرفتن مبالغی از مردم به بهانه نداشتن بنزین می‌کنند.

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از تسنیم ،این روزها سرهر چهارراه می‌توان کودکانی را نگریستن کرد که با بکارگیری شیوه‌های گوناگون در حال تکدی‌گری هستند ولی متأسفانه برخلاف تمام گفتگو‌ها هنوز این جستار از سوی مسئولین ساماندهی نشده و هر روز آمار این کسان افزوده می‌شود.

به گفته برخی از کارشناسان متکدیان تهرانی به طور میانه میان سه تا هفت میلیون تومان درآمد دارند که به علت کمک های دلسوزانه مردم شمار آنها در حال افزایش است. در این میان دستگاه های نظارتی هم مدام از طرح های ویژه خود برای جمع اوری این کسان گفتگو می کنند ولی گویا هنوز خواست ای برای رسیدگی به این جستار نیست و هر روز شمار متکدیان نه تنها کم بلکه اضافه تر هم می‌شود.

به سرنویس نمونه به تازگیً برخی از متدکیان با خودرو اقدام به گرفتن مبالغی از مردم به بهانه نداشتن بنزین می‌کنند. یکی از متدکیان با پارک کردن خودروی پژوی ۴۰۵ خود کنار یکی از خیابان های اصلی شهر از عابرین پیاده درخواست می‌کند تا به او برای تهیه هزینه درمان فرزند خود کمک کنند ولی وقتی با سوال برخی از عابرین که چرا با خودروی خود کار نمی‌کنی روبه رو می‌شود نبود بنزین را بهانه کرده و از مردم وجهی بابت خرید بنزین طلب می‌کند.   تعدای از مردم هم از سر دلسوزی وجهی را پرداخت می‌کنند.

در نمونه‌ای دیگر هم می‌توان به فروش گل بر سر چهار راه ها و یا شیشه پاک کردن خودرو و اسفند دود کردن‌های اجباری و آوردن کودکان با ظاهری نا پسندیده به بهانه بیماری اشاره کرد که هر روز در شهر امری عادی شده و خبری از برخورد نیست.

گدایی با خودرو به بهانه نداشتن بنزینلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام