سایت جامع خودرو در ایران


» واردات خودروهای مونتاژ شده در آمریکا هم خط قرمز است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو:

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو، با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر واردات خودروهای فرآوری آمریکا به کشور گفت: واردات خودروهای آمریکایی خط قرمز ما بوده و بازداشته است.


واردات خودروهای مونتاژ شده در آمریکا هم خط قرمز است

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از فارس ،میثم رضایی، در حاشیه حضور در کمیسیون های تخصصی انجمن شورای اسلامی با بیان این مطلب بازگو کرد: بر بنیاد بخشنامه ای که از سوی وزیر صنعت، معدن و بازرگانی ابلاغ شده، واردات خودروهای آمریکایی حتی در برندهایی که اعمال ازآنش آنها خودروهای کره‌ای و ژاپنی است و در آمریکا فرآوری می شود، بازداشته است.

رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو، با بیان اینکه انتشار این آگاهی ها برای مشوش کردن بازار انجام می شود، تصریح کرد: امریکا برای ما خط قرمز بوده و خواهد بود و اگر برای ما محرز شود که شرکتی به واردات خودروهای فرآوری آمریکا حتی از راه کمپانی های کره ای و ژاپنی اقدام کند، از راه مراجع ذیصلاح پیگیری خواهد شد و جستار به مقامات قضایی آگاهی داده می شود.
رضایی پیوسته داد: ورود خودروهای آمریکایی مغایر با آیین نامه قانونی کشور است و این شایعات تا زمان تعیین تکلیف وزارت صنعت، معدن و بازرگانی صحت ندارد.
رئیس انجمن صنفی کارفرمایی وارد‌کنندگان خودرو، با پافشاری براینکه همه ما سربازان رهبری معظم انقلاب بوده و از فرمان ها معظم له پیروی می کنیم، خاطرنشان کرد: ورود هر گونه کالایی که در کشور آمریکا فرآوری می شود، برای ما خط قرمز بوده و واردات هنگام بازداشته است.

واردات خودروهای مونتاژ شده در آمریکا هم خط قرمز استلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام