سایت جامع خودرو در ایران


» بهبود کیفیت خودروهای تولیدی لازمه کاهش سوانح رانندگی است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: در ۱۰ سال گذشته گواه روند کاهشی مناسبی در تلفات سوانح رانندگی در کشور بودیم و برای پیوسته این روند باید در زمینه بهبود کیفیت خودرو تلاش بیشتری چهره گیرد.


بهبود کیفیت خودروهای تولیدی لازمه کاهش سوانح رانندگی است

به گزارش تازه ها خودرو به نقل از ایرنا ،سردار اسکندر مومنی افزود: در میانه ها دهه ۸۰، با آمدوشد نزدیک هفت میلیون دستگاه خودرو در کشور ۲۸ هزار تن در سوانح رانندگی جان خود را از دست دادند که این شمار در سال گذشته به ۱۶ هزار تن تلفات سوانح رانندگی با هستی آمدوشد ۱۸٫۵ میلیون دستگاه خودرو رسید.
وی اضافه کرد: این روند کاهشی بسیار چشمگیر است و باید از تلاش های چهره گرفته در این راستا سپاسداری کرد هرچند حتی یک تن تلفات سوانح رانندگی نیز برای ما بسیار است.
وی اظهار کرد: بر پایه بررسی ها، مهمترین عامل این میزان کاهش در یک دهه گذشته بهبود عملکرد عامل انسانی بوده که این فرمایش نیز نشان دهنده کارایی آموزش های همگانی و آگاهی رسانی در این بخش است.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پافشاری کرد: ما چشمداشت داریم که عامل خودرو نیز به کمک کاهش تلفات سوانح رانندگی بیاید چراکه در حال آماده، کیفیت خودروهای فرآوری تو یا درون بالا نیست.
سردار مومنی با بیان اینکه تا جایی که قانون فرمان دهد، شهربانی به دنبال ارتقای ایمنی خودروهاست، پیوسته داد: ما معتقد هستیم کف استانداردهای تولیدی خودرو باید ارتقا یابد چون در حال آماده به طور تقریبی هر خودرویی که فرآوری می شود، استاندارد دریافت می کند و این فرمایش حتی برای برخی خودروها با پیشینه تولیدی ۴۰ سال نیز صدق می کند.
وی گفت: امسال نیز گواه کاهش سه درصدی در تلفات سوانح رانندگی در کشور بوده ایم که امیدواریم این روند کاهشی در ماه های آینده نیز خود را بیشتر نشان دهد.
به گزارش ایرنا، سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران امروز (چهارشنبه) برای بررسی چگونگی کار و جنبش فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در ارومیه حضور داشت.
بر پایه برخی آمارها، در ۱۴ سال گذشته ۳۱۵ هزار تن در کشور بر نشانه برخورد های رانندگی جان خود را از دست داده اند.

بهبود کیفیت خودروهای تولیدی لازمه کاهش سوانح رانندگی استلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام