سایت جامع خودرو در ایران


» شرایط فروش گوناگون اقساطی تندر ۹۰ آغاز شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


تندر۹۰ با کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو ۴، با سررسید تحویل ۳۰ روزه و مبلغ ۳۷۴٫۴۸۳٫۰۰۰ ریال برای تیپ E2 و ۴۷۳٫۵۲۱٫۰۰۰ ریال برای نسخه خودکار این خودرو، به چهره نقدی به فروش می رسد.

به گزارش آگاهی ها خودرو ،تندر۹۰ با کیسه هوای راننده و سرنشین و یورو ۴، با سررسید تحویل ۳۰ روزه و مبلغ ۳۷۴٫۴۸۳٫۰۰۰ ریال برای تیپ E2 و ۴۷۳٫۵۲۱٫۰۰۰ ریال برای نسخه خودکار این خودرو، به چهره نقدی به فروش می رسد.

علاقمندان به پیش خرید این فرآورده نیز می توانند با پیش پرداخت ۲۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال و سود همکاری ۲۴ درصد و سود انصراف ۲۵ درصد اقدام به تهیه خودرو باره نظر کنند.

resized_634555_335 resized_634553_734 resized_634554_539

دیگر شرایط پیش فروش این خودرو دربرگیرنده پیش پرداخت های ۲۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی، ۱۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی و ۱۶۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی با سودهای همکاری، انصراف و سررسید تحویل های گوناگون خواهد بود.

خریدارانی که گرایش به خرید اقساطی از Iran KHodro دارند نیز می توانند برای تهیه خودرو باره نظر خود با پیش پرداخت های ۱۹۹٫۱۰۰٫۰۰۰ ریالی و ۲۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریالی اقدام کنند.

سررسید تحویل خودرو اقساطی ۳۰ روزه بوده و با پیش پرداخت کمتر ۶ فقزه چک با فواصل ۶ ماهه از مشتری دریافت خواهد شد. شرایط پرداخت اقساط با پیش پرداخت ۲۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ریالی با پروا به تنوع پرداخت بستگی به شرایط اعلام شده از سوی نمایندگی فروش تعیین خواهد شد.

لازم به ذکر است تندر ۹۰ در رنگ های سفید، مشکی و نقره ای قابل عرضه خواهد بود.

شرایط فروش گوناگون اقساطی تندر ۹۰ آغاز شدلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام