سایت جامع خودرو در ایران


» تحویل نخستین نسخه‌های جنسیس G90 به مشتریان آمریکایی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


جنسیس، بازوی لوکس hyundai، به تازگی تحویل نخستین نسخه‌ها از سدان اجرایی G90 به مشتریان آمریکایی را آغاز کرده است.

GENESIS PROUDLY DELIVERS FIRST G90 TO CUSTOMER AT ROUND ROCK GENESIS
راس جانسون نخستین مصرف کننده‌ای است که سدان لوکس G90 را خریده و کلید این خودرو را در مراسمی ویژه که در تگزاس برگزار شده تحویل گرفته است.

GENESIS PROUDLY DELIVERS FIRST G90 TO CUSTOMER AT ROUND ROCK GENESIS
آقای جانسون می‌گوید:

به سرنویس پیرو وفادار hyundai و مالک مدل‌های اکوئوس و جنسیس، تجربه‌ی ازآنش من طعمی ناب از کیفیت خودروهای ممتاز hyundai بوده است. اگرچه که می‌توانستم هر خودروی لوکس دیگری را بخرم ولی تجربه و راحتی جنسیس با سبک زندگی من به سرنویس یک کارآفرین و بازرگان همخوانی مناسبی داشته است. من مشتاقانه چشم براه عرضه‌ی برند لوکس جنسیس بودم و سربلندی می‌کنم که نخستین مالک G90 هستم.

جنسیس G90 جدید با دو گونه نیروهای محرکه در دسترس است که دربرگیرنده پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۳ لیتری ۳۶۵ اسب بخاری و ۸ سیلندر ۵ لیتری ۴۲۰ اسب بخاری می‌شود. هر دو پیشرانه به گیربکس ۸ سرعته ی خودکار متصل هستند و سیستم چهار چرخ جنباننده H-Trac نیز به‌چهره سفارشی ارائه می‌شود.

GENESIS PROUDLY DELIVERS FIRST G90 TO CUSTOMER AT ROUND ROCK GENESIS
مایکل ویلیامز مدیرکل جنسیس Round Rock می‌گوید:

به سرنویس دومین برند لوکسی که در سده آماده زاده شده، ما برای ایفای نقشی ویژه در این لحظه‌ی تاریخی هیجان‌زده هستیم. تحویل جنسیس G90 نشانه‌ای از ورود سدان لوکس کلاس جهانی به بازار است و جنسیس به آماده کردن تجربه‌ی ازآنش منحصربه‌فردی که از همه بازار لوکس‌ها جدا است پایبند خواهد بود.

جنسیس نخستین برندی بوده که بسته‌ی سرویس‌های ارتباطی را از راه سرویس الکسای آمازون ارائه می‌کند. این مهم به مالکان دستور می‌دهد تا دستوراتی همانند روشن شدن پیشرانه و سیستم تهویه، قفل/باز کردن درب‌ها و مهار چراغ‌ها را از راه دور انجام دهد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام