سایت جامع خودرو در ایران


» بی‎کیفیتی خودروهای تاکسی جدید شایعه است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

بی‎کیفیتی خودروهای تاکسی جدید شایعه است

دسته بندی : اخبار عادی ، تاکسی ، تاکسیرانی ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵


مدیر عامل سازمان وارسی بر تاکسیرانی بروجرد گفت: بی‎کیفیتی خودروهای تاکسی جدیدی که در طرح نوسازی ناوگان به متقاضیان عرضه می‎شود، شایعه است.


بی‎کیفیتی خودروهای تاکسی جدید شایعه است

به گزارش تازه ها خودرو به نقل از فارس ،حسن غیاثوند امروز در بروجرد اظهار کرد: بی‎کیفیتی خودروهای تاکسی جایگزین ناوگان فرسوده تاکسیرانی این شهرستان شایعه‎ای بی‎پای بست است.

وی بها پایان یافته هر یک از خودروهای تاکسی جدید را۳۰ میلیون تومان سرنویس و خاطرنشان کرد: از این مجموع۲۰ میلیون تومان در قالب تسهیلات با نرخ سود ۱۶ درصد، ۵ میلیون تومان مبلغ خرید خودرو فرسوده و ۵ میلیون تومان دیگر بهره پرداختی از سوی مالکان بوده است.

مدیر عامل سازمان وارسی بر تاکسیرانی بروجرد افزود: این سازمان برای رفع دشوار برخی رانندگان تاکسی در پرداخت بهره ۵ میلیون تومانی آنها برای دریافت خودروهای تاکسی جدید اقدام به دریافت تسهیلات ۳ میلیون تومانی با سود ۸ درصدی کرده است.

غیاثوند پیوستگی داد: از مجموع بالغ بر ۲۰۰ دارنده خودرو جدید تاکسی نزدیک ۲۰ تا ۲۵ تن اقدام به فروش خودروهای جدید و خرید خودروهایی با بها پسندیده‎تر کرده‎اند.

وی با اشاره به اینکه وظیفه سازمان وارسی بر تاکسیرانی تنها وارسی بر عملکرد تاکسیرانان است، تصریح کرد: بازداری و یا زورکی به رانندگان برای فروش خودروهای تاکسی جزو وظایف این سازمان نیست.

مدیر عامل سازمان وارسی بر تاکسیرانی بروجرد بیان کرد: البته خرید و فروش خودروهای تاکسی زیر نظر این سازمان چهره می‎گیرد و تنها خودروهای باره تایید این سازمان با ناوگان جدید معاوضه می‎شوند.

غیاثوند اظهار کرد: در حال آماده  نیمی از خودروهای تاکسی فرسوده ناوگان تاکسیرانی این شهرستان با خودروهای جدید جایگزینی شده‎اند.

وی با اشاره به اینکه سهمیه هر شهرستان از جایگزینی خودروهای تاکسی فرسوده بر پای بست جمعیت شهری هنگام شهرستان است، سرنویس کرد: شهرستان بروجرد کامیاب به دریافت همه سهمیه خود از این خودروها شده است.

مدیر عامل سازمان وارسی بر تاکسیرانی بروجرد به نوسازی نیمی از ناوگان فرسوده تاکسی بروجرد تاکنون اشاره و یادآوری کرد: کار تشکیل پرونده برای دیگر خودروهای فرسوده  این انجام شده است و صاحبان آنها در حال انجام مراحل قانونی بانکی برای دریافت تسهیلات و دریافت خودرو جدید هستند.

غیاثوند تأکید کرد: سازمان تاکسیرانی این شهرستان در سنجش با دیگر شهرستان‎های استان لرستان در دریافت سهمیه نوسازی ناوگان فرسوده در رتبه بالاتری پیمان دارد.

وی تصریح کرد: بر این پای بست همه تاکسی‎های فرسوده ناوگان تاکسیرانی بروجرد تا پایان امسال با خودروهای جدید معاوضه و این ناوگان نوسازی می‎شود.

بی‎کیفیتی خودروهای تاکسی جدید شایعه استلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام