سایت جامع خودرو در ایران


» هنسی شلبیGT350 در پیست رها شد!!!همرا با ویدیو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


بیش از ۸۰۰ اسب بخار در یک شلبی GT350 ، اگر یک شرکت تقویت کننده بتواند این مهم را به هم رساند، این کمپانی جز Hennessey Porformance نخواهد بود.  یک سلب مسئولیت از خودمان، اینکه پیش از فشردن دکمه Play، پروا نمایید که: این صدا چندان با گوش هایتان مهربان نیست! صدای این شلبی تقویت شده مطلقا دیوانه وار است.

maxresdefault3در این ویدیو گواه از هم دریدن آسفالت و همچنین دو مرحله آزمون بر روی دستگاه داینو نیز خواهیم بود. امیدواریم که که مهندسین از پوشش کافی بر گوش هایشان، برخوردار باشند.

مسئول افزایش عملکرد و صدای اگزوز سخت تر بر دوش ارتقای پیشرانه ی افسون گر HPE800 است. پیشرانه ۵.۲ لیتری V8 که به یک سوپرشارژر ۲.۹ لیتری مجهز شده است منجر به برپایی توان ۸۰۸ اسب بخاری(ps 819) و گشتاور۸۹۰ نیوتون متری شده است.

برای مهار این نیروی خشن به چیزی بیش از آنکه برای پیشرانه استاندارد کاربرد می شود، نیاز است. نسبت تراکم ۱۱.۰:۱ در پیستون های ساخته شده از آلومینیوم به همراه پین های متصل کننده سر پیستون، قسمت نگه دارنده ی پین و دسته(میل) پیستون فولادی، دراین پیشرانه نصب شده است. همچنین انژکتورها و مکنده سوخت نیز بهبود یافته اند، و پوشش بخش های ورودی هوا و سیم پیچ های(کویل) متصل به موتور سیکلت که کنش جرقه زنی را انجام می دهد، از فیبر کربن تشکیل شده اند.

با پروا به بهبود سترگ پیشرانه، هنسی چندین نشانه برحسب سنت و دو زیر سری را به صندلی قلابدوزی کرده است، همچنین در درون خودرو، کفی متداول خود را تعبیه کرده است. این ارتقاءها برای شلبی GT350 و GT350 R در دسترس خواهد بود و البته تنها به شمار ۵۰ یکتا برای مدل های سال ۲۰۱۶ اندک است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام