سایت جامع خودرو در ایران


» 10 خودروی دلچسب با بهایی زیر 10 هزار دلار! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶


در این نوشته نگاهی خواهیم انداخت به خودروهایی قابل‌پروا با بهایی زیر ۱۰ هزار دلار (نزدیک ۳۶ میلیون تومان). لیست خودروها را برانداز نموده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 1. buick رودمستر ۱۹۹۴

1994-buick-roadmaster
از نام خودرو می‌توان همه‌چیز را درباره‌ی این خودرو فهمید. رودمستر به جاده تعلق دارد. پیشرانه‌ای ۵٫۷ لیتری، نیم یا نیمه یک آپارتمان و قوت کشش بالا! با بهای زیر ۲ هزار دلار، بخش اعظم پول شما می‌تواند صرف بهینه‌سازی‌های پرفورمنس شود.

 1. فولکس واگن‌واگن فیتون ۲۰۰۴

2004-volkswagen-phaeton
این خودرو مانند هر خودروی دیگر آماده در خط فرآوری فولکس واگن‌واگن است ولی نباید این راستی را فراموش کرد که فیتون تجربه‌ی رانندگی منحصربه‌فردی دارد. این خودرو پیچیده بوده و هزینه‌های نگهداری بالایی دارد و با این بها در لیست کوتاه خریداران خودروهای لوکس شگفت جای خواهد گرفت.

 1. toyota کمری ۶ سیلندر ۲۰۰۸

2008-toyota-camry-v6
toyota کمری چکیده‌ای از همخوانی پسندیده با مردم است. اگر بخواهیم استانداردی روشن و روشن برای پیروی از مد در نظر بگیریم، این خودرو نیز در همان محدوده می‌گنجد.

از این روی است که نسخه‌ی ۶ سیلندر در میان کسان دوست داشتنی شد. کمری ۶ سیلندر تند است ولی تمام جنبه‌های نسبتاً کارای خود را پنهان می‌کند تا به دیگران این گمان واهی را بدهد که پیروزی‌هایشان به اندازه‌ی راستی موجود بی‌ارزش نیست.

 1. ب ام و ۵۴۰i/6 1995

1995-bmw-540i-6
ب ام و ۵۴۰i با گیربکس ۶ سرعته دارای پیشرانه‌ی ۸ سیلندر تماماً جدید بوده که غرش‌های زیادی داشته و دم‌ها را به مدل سطح بالای M5 مانند می‌کند. هرچند نسخه‌های M با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر دست نویس عرضه شده‌اند و کمی بهتر از سری ۵ استاندارد هستند. نما خودرو ساده و بی‌تکلف است و برای رانندگی‌های دیوانه‌وار روزمره ساخته شده است.

 1. toyota لندکروزر ۱۹۹۸

1998-toyota-landcruiser
لندکروزر بیشتر پسندیده کوه و دشت و بیابان است ولی سخن به این آرش( arash) نیست که این خودرو پسندیده جاده نیست.

بنزین ارزان است پس چرا خودرویی را نخریم که می‌تواند ۳۰۰ هزار کیلومتر دیگر نیز همه‌جا برود. این خودرو پسندیده کسان زیادی خواهد بود.

 1. اینفینیتی M45 2003

2003-infiniti-m45
اینفینیتی M45 به راستی یک بازیگر کاملاً شگفت‌انگیز و با ارزش‌های لوکس است. شما یک اینفینیتی یاکوزا نیاز دارید. این یک خودروی عالی است. پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۴٫۵ لیتری دم به همراه کابینی فوق‌العاده و فضای صندوق کافی می‌تواند به درد کسان زیادی بخورد. بهای ۵۸۰۰ دلاری دم نیز گویای همه‌چیز است.

 1. lexus GS350 2008

2008-lexus-gs350
این یک lexus پایه است که بدست ربات‌ها سر هم شده و بدست یک هیئت طراحی شده است. این خودرو برای تحت تأثیر پیمان دادن احساسات یک تن در زمان نو بودن ساخته شده ولی هم‌اکنون به‌طور ساده ارائه کننده‌ی ارزش قابل‌اعتمادی است که کسان زیادی به دنبال دم هستند.

تجربه‌ی سواری خودرو با به دیده داشتن اینکه GS350 برای کسان بازنشسته‌ی ۶۴ ساله‌ای که ۳ خانه دارند ساخته شده کاملاً خوب است.

 1. volvo S80 2010

2010-volvo-s80
volvo S80 احتمالاً خودروی رؤیایی هیچ کسی نیست. S80 می‌تواند کاندیدای خودرویی باشد که شما نیازی به دم ندارید. شما این خودرو را برای حضور در پیست نمی‌خواهید ولی این خودرو با پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۲۳۵ اسب بخاری بسیار آسان است. ارگونومی خودرو بسیار خوب بوده و این‌گونه حس می‌کنید که S80 برای شما ساخته شده است.

 1. مرکوری Marauder 2003

2003-mercury-marauder
این یک موستانگ ۴ درب است که نمایی کم وبیشً مانند به ford کراون ویکتوریا دارد. تا زمانی که ماشین ۹۸ گاز را نفشارید و صدای خودرو درنیاید هیچ کسی شما را به حساب نخواهد آورد و این دقیقاً همان چیزی است که از یک چنین خودرویی می‌خواهید.

 1. pontiac GTO 2006

2006-pontiac-gto
این خودرو که از همزاد استرالیایی خود یعنی هولدن مشتق شده یکی از خودروهای کارای دیوانه‌وار است که در اکثر نمونه‌ها بهای زیر ۱۰ هزار دلار دارد. هزینه‌های نگهداری خودرو چندان بد نیست و قطعات دم با بهای نسبتاً مناسبی پیدا می‌شوند.

منبع: thegarageلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

  مطالب محبوب
  اینستاگرام