سایت جامع خودرو در ایران


» جاده چالوس فردا یک‌طرفه می‌شود ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

جاده چالوس فردا یک‌طرفه می‌شود

دسته بندی : آخرین اخبار ، جاده چالوس ، خودرو ، یکطرفه تاریخ : پنج شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵


آمدوشد در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۵ روز آدینه تا ۲۳ از کرج به سمت مازندران بازداشته است.


جاده چالوس فردا یک‌طرفه می‌شود

به گزارش تازه ها خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران ،سرپرست شهربانی‌راه فرماندهی انتظامی مازندران از اعمال محدودیت‌های گذرا ترافیکی در جاده چالوس تازه ها داد و گفت: با پروا به اینکه بیشتر مسافران فردا را برای بازگشت به استان‌های تهران و البرز گزینش می‌کنند نیاز است تمهیدات و راهکارهایی برای تسهیل در رفت و آمد خودروها و تهی سازی بار ترافیکی اندیشیده شود.

سرهنگ محمدرضا خسرویان افزود: براساس پسینیان دستورکار شهربانی‌راه همه کشور، آمدوشد در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۵ روز آدینه تا ۲۳ از کرج به سمت مازندران بازداشته است.

وی گفت: همچنین آمدوشد گونه ها وسیله نقلیه از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۳ همان روز از مرزن‌آباد به سمت شهرستان کرج به چهره یکسویه انجام می‌شود.

سرپرست شهربانی‌راه فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه آمدوشد موتور سیکلت سیکلت ها بجز موتور سیکلت سیکلتهای انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت، از ساعت۱۲ امروز تا ساعت ۶ روز شنبه نیز ازجاده چالوس ، هراز و سوادکوه بازداشته است، افزود: آمدوشد گونه ها تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و وارون همچنان بازداشته می باشد .

سرهنگ محمدرضا خسرویان گفت: بر پایه پسینیان گزارش‌های دریافتی از مرکز مهار شدامد راه‌ها هم اکنون در همگی جاده‌های مازندران چگونگی ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

جاده چالوس فردا یک‌طرفه می‌شودلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام