سایت جامع خودرو در ایران


» بار ترافیکی پرحجم در مسیرهای منتهی به مرزها ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


رئیس شهربانی راه ناجا با اشاره به اینکه مسیرهای منتهی به مرزهای مهران، شلمچه و چزابه در استان های ایلام و خوزستان پرحجم است، گفت: طرح ویژه ترافیکی چله در حال اجرا است.

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از مهر ،سردار محمد حسین حمیدی گفت: علی رغم اینکه هنوز یک هفته تا چله سالار شهیدان باقی مانده است، حجم آمدوشد در محورهای مواصلاتی استان های همدان، کرمانشاه، لرستان، خوزستان و ایلام رو به افزایش است.

وی پیوستگی داد: محورهای منتهی به چزابه و شلمچه در استان خوزستان و محورهای منتهی به مرز مهران در استان ایلام دارای بار ترافیکی پر حجم و در برخی مقاطع نیمه سنگین است.

رئیس شهربانی راه ناجا با اشاره به اینکه نزدیک به گنجایش خودروگاه های شهر مهران تکمیل شده است، گفت: از هم اکنون تا چله با مدیریت بر آمدوشد اتوبوس ها و خودروهای شخصی، طرح ترافیکی ویژه در حال اجرا است.

سردار حمیدی با اشاره به کندی جنبش در محور ایلام به سمت مهران و سنگینی شدامد در محور های کوهستانی و کم پهنا به زائران رهنمود کرد: اگر قصد سفر به مرز مهران را دارند زمان بیشتری را برای این سفر در نظر بگیرند و در چهره امکان، مرزهای شلمچه و چزابه را برای این سفر گزینش کنند.

بار ترافیکی پرحجم در مسیرهای منتهی به مرزهالینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام