سایت جامع خودرو در ایران


» 7 خودروی پسندیده برای مبارزه با تاریکی‌ها! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


زمان هنگام رسیده تا همه راستی را درباره‌ی اهریمن بدانند. نیروهای خوبی با اهریمن می‌جنگند و از خودروهایی کاربرد می‌کنند که برای رهایی گیتی پسندیده هستند…

بله! الآن موقعی از سال است که ما شب را جشن می‌گیریم. درباره‌ی پیکار‌ی خیابانی با honda سیویک ها در ساعت ۲ نصفه شب گفتگو نمی‌کنیم. ما درباره‌ی هالووین، شیاطین، زامبی‌ها، خون‌آشام‌ها و… حرف می‌زنیم.

راستی نمایان است. جهان رفته‌رفته در تاریکی فرو می‌رود و شیاطین نزدیک‌تر از هنگام چیزی هستند که انگار می‌کنید. برای مبارزه با این نیروهای تاریکی به خودروهایی خوب نیازمند هستیم. در این نوشته ۷ خودرویی را که پسندیده مبارزه هستند برای شما ذکر کرده‌ایم. افزون بر آن فاکتور هیجان نیز اینجا لحاظ شده است بنابراین گواه نمونه‌های خوبی هستیم.

  • ford کراون ویکتوریا شهربانی اینترسپتور

ford-crown-victoria-police-interceptor
خودروهای مزایده‌ای ویکتوریا در هر شهر آمریکا پیدا می‌شوند. این خودروها ارزش نگاه کردن دارند زیرا ارزان بوده و از پیشرانه‌ی نیرومند ۸ سیلندر بهره می‌برند و البته به آسانی می‌توانید میله‌های ضدضربه را نیز به هنگام اضافه کنید؛ و البته یک ویژگی ویژه اینکه وقتی شما یک خودرویی که پیشترً از آن شهربانی بوده را می‌رانید کسان به‌چهره خودکار از سر راهتان کنار می‌روند.

  • هر ولووی ساخته شده در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی

any-80s-or-90s-volvo
ما به این خاطر ولووها را در این بخش ذکر کرده‌ایم که در ساخت هنگام‌ها از ویبرانیوم کاربرد شده است. بله ویبرانیوم حقیق است و تنها در فیلم کاپتان آمریکا بکار نرفته است. در راستی ویبرانیوم از سوئد می‌آید و volvo به راستیً پیش روی ساخت خودروهای ویژه برای مبارزه با تاریکی‌هاست. افزون بر آن این خودروها برای سفرهای خانوادگی در کشور و یا مسابقات رالی برف پسندیده هستند.

یک تئوری نیرنگ‌ی دیگر می‌گوید که ریچارد هموند عضو انجمن مبارزان نهان است و فیلم پیشین او در Marauder به راستی تکه‌ای از هنگام بوده است. چه کسی نمی‌خواهد که تو یا درون این پکیج غیرقابل‌مهار ۹۹۰۰ کیلوگرمی پیمان نگیرد؟ جهان به خاطر این فیلم ۴۲ مبارز جدید را به دست آورد! سپاس هموند! [دانلود ویدئو]

fiat-500-abarth
شاید اندیشه کنید که مبارزه با شیاطین در یک خودروی کوچک همانند این به منزله‌ی دادن غذای کنسرو شده به زامبی‌ها است! در راستی fiat 500 آبارث یکی از بهترین خودروهای زمان است. هنگامیکه شیاطین صدای پیشرانه‌ی ۴ سیلندر هنگام را بشنوند اندیشه خواهند کرد که fiat خودی است! این جستار به ما فرصت می‌دهد تا ضربه‌ای از درون به هنگام‌ها بزنیم!

  • شورلت ایمپالا ۱۹۶۷

1967-chevy-impala
ایمپالا بزرگ و بد است و فضای کافی برای حمل گونه ها جنگ افزار را در صندوق‌عقب دارد. این خودرو در شوی تلویزیونی Supernatural حضور داشته و روشن است که نشان ساخت هالیوود دراماتیک است ولی هدف این نمایش نشان دادن این جستار است که اهریمن میان ما حضور دارد.

  • lamborghini آورنتادور

Lamborghini aventador
آونتادور گزینه‌ای شگفت‌وغریب در این لیست است زیرا در راستی این خودرو برای مبارزه با اهریمن ساخته نشده است. در یک مبارزه این خودرو نگهداری کمی خواهد داشت. میزان دید هنگام عالی نیست بنابراین نیاز دارید تا گارد خود را همیشه حفظ کنید؛ ولی همانند fiat اهریمن می‌تواند شیدا استایل این خودرو و صدای پیشرانه‌ی غران هنگام شود. مخلوقات تاریکی در حضور آونتادور بی‌پدافند خواهند بود…

Ford Mustang Apollo Edition
امیدوارم که همگی آماده باشند زیرا می‌خواهیم بزرگ‌ترین داستان همه صنعت خودرو را بگوییم/ موستانگ ها برخورد نکرده‌اند!

از سال ۲۰۰۳ همه‌ی موستانگ ها ویژگی خودکار مخصوصی دارند که به هنگام‌ها پروانه می‌دهد تا اهریمن را دیده و هنگام را از میان ببرند. بله این راستی دارد. اندیشه می‌کنید چرا کبراهای مدل ۲۰۰۳ و ۲۰۰۴ با نام مستعار ترمیناتور شناخته می‌شوند؟ اهریمن اینجاست پس بار بعدی اگر موستانگی را دیدید که به میان جمعیت شیرجه زد هیچ جوکی درباره‌ی هنگام نسازید چراکه در راستی موستانگ می‌خواسته اهریمن را از میان ببرد.

منبع: carthrottleلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام