سایت جامع خودرو در ایران


» سایپا کامیاب به پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷


شرکت سایپا از ابتدای سال ۱۳۹۴، اقدام به طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی بر پایه الزامات استاندارد فرامرزی ( ISO 50001:2011) ، نموده و پس از انجام اقدامات باره نیاز ، سرانجام در آبان ماه امسال بدست شرکت توف (TUV NORD)باره ممیزی و تایید پیمان گرفت و کامیاب به دریافت گواهینامه فرامرزی این استاندارد شد.

به گزارش تازه ها خودرو ،انرژی یکی از مهمترین عوامل بایسته برای گسترش کشور است و بدبختانه شوربختانه بیشترین انرژی باره کاربرد در کشور از منابع فسیلی حاصل می شود  و این درحالی است که  انجام این گروه از منابع تجدید ناپذیر را در پیش رو داریم.

از طرفی کاربرد ازمنابع انرژی فسیلی، مهمترین عامل آلودگی هوا و دگرگونی ها آب و هوایی می باشند .  رشد بالای مصرف سالانه گونه ها انرژی در ایران و پیش بینی بیرون شدن کشورمان از جرگه صادرکنندگان نفت از اواخر سده آماده و بالطبع هنگام کاهش در آمدهای برآمده از صدور نفت مایه می شود که برنامه ریزی و مدیریت بهینه این منابع یکی از مهمترین وظایف همگی سازمانهای پایبند و مسئول در نظر گرفته شود و لذا بهره برداری درست و اقتصادی از منابع انرژی وجلوگیری از کاستن هنگام با بهینه سازی روش های بهره برداری ازمنابع و فرآیندها ی تبدیل و انتقال انرژی تنها با برپایی زیرساخت های سیستمی ، شدنی می باشد.

سیستم مدیریت انرژی منطبق با استاندارد ISO 50001:2011 یکی از زیرساخت های لازم جهت مدیریت بهینه انرژی است. این سیستم، سازمان ها را به گونه ای سامانه مند به سمت کاهش هزینه انرژی، کاهش  انتشار گازهای گلخانه ای و بهبود دیگر موارد کارایی گذار بر پیرامون زیست، هدایت کند.

با در ک این بایستگی، شرکت سایپا از ابتدای سال ۱۳۹۴،  اقدام به طراحی و پیاده سازی  سیستم مدیریت انرژی بر پایه الزامات استاندارد فرامرزیISO 50001:2011) (، نموده و  پس از انجام اقدامات باره نیاز، سرانجام در آبان ماه امسال بدست شرکت توف (TUV NORD)باره ممیزی و تایید پیمان گرفت و کامیاب به دریافت گواهینامه فرامرزی این استاندارد شد.

سایپا قدم برداشتن در این زمینه را نه تنها گامی در راه  گسترش پایدار و از  بایستگی های این ایوار می داند بلکه  بعنوان مسئولیت اجتماعی  خود، محافظت از منابع و سرمایه های ملی که از آن نسلهای آینده می باشد را وظیفه خود می داند . سایپا با ایفای این نقش،  بعنوان عضوی پاسخگو و پایبند از جامعه جهانی تعهد به کاهش انتشار کربن را از الزامات نیل به چشم انداز خود می پندارد.

سایپا کامیاب به پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی شدلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام