سایت جامع خودرو در ایران


» هشدار شهربانی درباره بارش برف و یخبندان در معابر تهران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


رییس شهربانی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پش بینی وقوع یخبندان در معابر و خیابان های پایتخت از شهروندان خواست که فردا تا جایی که شدنی است از وسایل نقلیه شخصی کاربرد نکنند.

به گزراش آگاهی ها خودرو به نقل از ایسنا ،رییس شهربانی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پش بینی وقوع یخبندان در معابر و خیابان های پایتخت از شهروندان خواست که فردا تا جایی که شدنی است از وسایل نقلیه شخصی کاربرد نکنند.

سردار محمدرضا مهماندار با اشاره به پیش بینی سازمان هواشناسی درباره شایستن بروز یخبندان در پایتخت و به ویژه مناطق شمالی هنگام گفت: با پروا به پیش بینی هواشناسی درباره بارش برف در پایتخت و یخ زدگی معابر به ویژه در نقاط شمالی شهر از شهروندان می خواهیم که بامداد فردا تا حد امکان از وسایل ناوگان ترابری همگانی برای آمدوشد در شهر کاربرد کرده و با وسیله نقلیه شخصی از خانه بیرون نشوند.

رییس شهربانی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با پافشاری بر اینکه لازم است رانندگان ساز و برگ رانندگی در شرایط زمستانی را همراه داشته باشند، گفت: با پروا به لغزندگی معابر به کارگیری لاستیک های یخ شکن بایسته است.

مهماندار با سپاس از همراهی شهروندان با شهربانی در ساعات پیک شدامد گفت: از شهروندان می خواهیم که اگر ناچار به به کارگیری وسیله نقلیه شخصی هستند با سرعت مطمئنه رانندگی کنند چرا که در روزهای بارندگی و یخ زدگی با پروا به پایین آمدن سطح سایش شایستن برخورد بیشتر است.

وی با اشاره به شایستن پرحجم شدن شدامد در ساعات آغازین روز نیز گفت: ماموران شهربانی راهنمایی و رانندگی در این روزها برای روانسازی شدامد و خدمت به شهروندان در آماده باش هستند.

هشدار شهربانی درباره بارش برف و یخبندان در معابر تهرانلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام