سایت جامع خودرو در ایران


» خودروی جدید nissan جوک‌ در ۲ تیپ وارد بازار شد + بها ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


یکی از دستاوردهای برجام که از مدت‌ها پیش چشمداشت دم می‌رفت، بازگشت خودروسازان بزرگ جهانی با عرضه محصولات جدید به کشورمان بوده است. با این هستی، این فرآیند کمی بیش از چشمداشت مردم جامعه به درازا انجامیده است و خودروسازان و واردکنندگان هنوز نتوانسته‌اند دم‌گونه که بایدوشاید خوشنودی مردم را در این دوره جلب کنند.

در این میان، یکی از خبرهای خوبی که در روزهای پسین در میان رسانه‌های خودرویی با شتاب پخش شد، آگاهی ها بازگشت برند خوش‌نام nissan به کشورمان بود. nissan که در گذشته همکاری‌های زیادی با پارس‌خودرو داشت و محصولات دم همواره در زمره محصولات خوش‌نام و دوست داشتنی بازار ما بوده‌اند، هم‌اکنون تصمیم گرفته است که کمینه برخی از محصولاتش را به‌چهره وارداتی در کشورمان عرضه کند.

خودرو جدیدی که این روزها با پلاک ملی در کشورمان آمدوشد می‌کند یک مینی کراس اور با نام جوک است که یکی از محصولات دوست داشتنی nissan در سراسر جهان به شمار می‌رود. افزون بر این، nissan جوک در آزادگاه ها کشورمان نیز با پیشباز به نسبت خوبی روبرو شده است و این فرمایش نشان‌دهنده ارزش‌های بالای این خودرو می‌باشد.

این خودرو هم اکنون با پلاک ملی در کشورمان در حال آمدوشد است که نسخه نیمه فول دم ۱۲۴ و نسخه فول با بها ۱۳۹ میلیون تومان در بازار قابل خرید است. ضمنا نسخه توربو این خودرو پروانه ورود به کشور را دریافت کرده، ولی هنوز واردات دم انجام نشده است.

%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%ac%d9%88%da%a9%e2%80%8c-1%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%ac%d9%88%da%a9%e2%80%8c-2لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام