سایت جامع خودرو در ایران


» ممنوعیت رهسپار دربستی برای تاکسی های دست نویس تهران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶


دستیار فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و بازرسی بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: براساس قوانین و ضوابط، تاکسی های دست نویس در چهره برخورد گزینشی و جابجایی رهسپار به چهره دربستی مرتکب تخلف شده اند.

به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از ایرنا ،مهدی ابراهیمی افزود: در چهره دریافت هرگونه گزارش از سوی شهروندان در این باره با راننده متخلف برخورد می شود.

وی تصریح کرد: ولی دراین میان، ماهیت اصلی تاکسی ها با کاربری گردشی و تلفنی که مقصد در این گونه تاکسی ها از سوی شهروندان تعیین می شود، جا بجایی رهسپار به چهره دربستی است.

ابراهیمی اظهار کرد: رانندگان تاکسی های گردشی می توانند با جنبش در سطح شهر به حمل رهسپار به چهره دربستی اقدام کنند.

دستیار فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و بازرسی بر تاکسیرانی شهر تهران یادآور شد: اگر در روزهای برفی و بارانی در مسیری چهار رهسپار ایستاده باشند که راه سه تن از آنان سر راست و یک تن خواهان تاکسی دربستی باشد، چنانچه راننده تاکسی دست به گزینش و جا بجایی یک رهسپار دربستی کند این مسأله قابل رسیدگی است.

نخستین برف پاییزی از نیمه شب گذشته آغاز شد و ارتفاعات شهر تهران و نواحی شمالی این شهر را سفیدپوش کرد تا زمینه برای سوء کاربرد و سودجویی برخی رانندگان تاکسی را فراهم کند.

امروز بامداد که شهروندان بامداد خود را در یک جو برفی آغاز کردند، علاوه بر ادامه دشوار روز گذشته، با دشوار دیگری روبرو بودند؛ «تاکسی های دربستی!»

در بسیاری از معابر، خیابان ها و چهار راه های شهر تهران، بامداد امروز انبوهی شهروندانی نگریستن می شد که برای رفتن به محل کار خود نه با مترو و اتوبوس بلکه قصد داشتند از تاکسی کاربرد کنند ولی آنچه که قابل درنگ بود، بی توجهی رانندگان تاکسی به مسافران بود.

ممنوعیت رهسپار دربستی برای تاکسی های دست نویس تهرانلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام