سایت جامع خودرو در ایران


» رونمایی از مدل‌های ویژه maclaren 570S ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


maclaren 570S با توان ۵۶۲ اسب بخاری هم‌اکنون با تریم های قرمز، مشکی، سفید، نارنجی و خاکستری که ساخته و پرداخته‌ی طراحان شرکت هستند به بازار عرضه می‌شود.

mclaren-570s-design-editions
maclaren به تازگی ۵ مدل جدید ویژه از سوپرکار خود را رونمایی کرده است. این ۵ خودرو بخشی از طیف محصولات دیزاین ادیشن maclaren می‌باشند. هر مدل ترکیب ویژه رنگ، رینگ، مواد بکار رفته و کابین خود را داشته تا از دیگر مدل‌ها جدا گردد.

mclaren-570s-design-editions-01
تا الآن maclaren تنها تصاویر مدل دیزاین ادیشن ۱ را منتشر کرده است. این خودرو با رنگ قرمز Vermillion برجسته به همراه رینگ‌های ۵ پره‌ی ویژه، کالیپرهای ترمز قرمز و خروجی‌های اگزوز مشکی عرضه شده است.

mclaren-570s-design-editions-04
تو یا درون کابین برای هماهنگی با همگی خودرو گواه بکار گرفته شدن رنگ قرمز هستیم. صندلی‌ها با پوشش چرم ناپای قرمز و آلکانترای مشکی فراگرفتن شده‌اند و داشبورد و غربیلک فرمان نیز با چرم دو رنگ قرمز-مشکی پوشانده شده‌اند.

mclaren-570s-design-editions-06
اگر رنگ قرمز را دوست ندارید شاید دیگر رنگ‌ها نظر شما را به خود جلب کنند. مدل‌های دیگر همان‌طور که گفته شد از تِم مشکی، سفید، خاکستری و نارنجی کاربرد می‌کنند.

mclaren-570s-design-editions-02
گزینش هر یک از این خودروها اضافه بهای ۸۵۰۰ پوندی در پی خواه داشت درحالی‌که سفارش موارد بهبود یافته‌ی شخصی هزینه‌ای بیشتر را به مالک تحمیل خواهد کرد.
هم‌اکنون ثبت سفارش این خودرو را انجام می‌گیرد و مالکان می‌توانند خودروهای خود را در سال ۲۰۱۷ تحویل بگیرند.
maclaren 570S یکی از سوپرکارهای باره دلبستگی‌ی نشریه‌ی اتواکسپرس بوده و سرنویس خودروهای پرفورمنس سال ۲۰۱۶ این نشریه را بدست آورده است.

mclaren-570s-design-editions-05
این خودرو که بهای آغازین ۱۴۶۱۵۰ پوندی دارد زیرساختی سبک‌وزن از فیبرکربن داشته و از پیشرانه‌ی ۸ سیلندر ۳٫۸ لیتری توئین توربوی maclaren با توان ۵۶۲ اسب بخاری کاربرد می‌کند. این توان از راه گیربکس ۷ سرعته ی دوکلاچه به چرخ‌های عقب فرستاده می‌شود. ۳٫۱ ثانیه درازا می‌کشد تا این خودرو از سکون با شتاب ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

منبع: autoexpressلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام