سایت جامع خودرو در ایران


» نسخه بی همتا لکسس IS با نزدیک به ۴۲ هزار LED ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

نسخه بی همتا لکسس IS با نزدیک به ۴۲ هزار LED

دسته بندی : خودرو ، سدان ، لکسس ، ویدئو کلیپ تاریخ : پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵


اگر لکسس سیراچا IS نتوانسته نظر شما را به خود جلب کند، شاخه لوکس محصولات toyota یک نسخه بی همتا دیگر از این سدان را آماده کرده که مطمئناً می‌تواند گیرایی زیادی برای شما و فضانوردانی که فاصله زیادی از کره زمین ندارند، داشته باشد. لکسس LIT IS از ۴۱ هزار و ۹۹۹ شماره LED برای نمایش گرافیک، پالس‌های لحظه‌ای نسبت به ترانه در حال پخش و واکنش به حالت‌های بدنی انسان بهره می‌برد.

lexus-lit-is-front-three-quarter

lexus-lit-is-front-three-quarter-02

lexus-lit-is-front-three-quarters
LIT IS که با همکاری شرکت پخش ترانه آنلاین، VEVO ساخته شده، زندگی خود را به سرنویس یک IS سدان مدل ۲۰۱۷ آغاز کرده که سپس با گردآور‌ای از LED های قابل‌برنامه‌ریزی، به راستی، بدنه هنگام تبدیل به یک صفحه نمایش بزرگ و متحرک شده است.

lexus-lit-is-top-view

lexus-lit-is-badge

lexus-lit-is-rear-three-quarter

مطابق گفته لکسس، LED ها به چهره دستی در بدنه کار گذاشته شده‌اند و نیازمند نزدیک ۱۶۱۰ متر سیم‌کشی بوده‌اند؛ یعنی اگر سیم‌ها در کنار یکدیگر پیمان داده شوند، درازا آنها به نزدیک یک مایل می‌رسد. در ویدیویی که در این رابطه منتشر شده، لکسس روش واکنش چراغ‌ها به حالت‌های ویژه را به تصویر می‌کشد. به سرنویس نمونه،  یک جنبش دست رو به جلو (به نشانه فشار) مایه برپایی یک موج در بدنه خودرو می‌شود و رنگ نور چراغ‌ها را در مسیرش تغییر می‌دهد. این خودرو همچنین می‌تواند متناسب با ترانه در حال پخش، روشنایی و پالس نوری و یا انیمیشن‌های ویژه پیوسته با آهنگ باره دلبستگی شما نمایش دهد.

[دانلود ویدئو]
منبع: automobilemagلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام