سایت جامع خودرو در ایران


» kia GT سدان، تند‌ترین خودروی تاریخ kia ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

kia GT سدان، تند‌ترین خودروی تاریخ kia

دسته بندی : تیزر تبلیغاتی ، خودرو ، سدان ، کیا ، ویدئو کلیپ تاریخ : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵


kia پس از تیزر رسمی مدل آینده GT سدان، ویدئوی کوتاه دیگری منتشر کرده که گو‌شه‌ای از توانایی‌های فنی دم را به تصویر می‌کشد.
پیش از هر چیز، شتاب اولیه ۵٫۱ ثانیه‌‌ای خودروی موردبحث را می‌بینیم که در سنجش با دیگر محصولات این خودروساز تند‌ترین زمان به حساب می‌آید.

2018 KIA GT Sedan Rendering
۲۰۱۸ KIA GT Sedan Rendering

فرزند تازه‌نفس kia فرم بدنه چهار درب فَست‌بک بزرگ خواهد داشت. متأسفانه هنوز اطلاعات ریزبین‌تری درباره دیگر مشخصات فنی و ظاهری دم نداریم. در ویدئوی یادشده حتی نوای خروجی از اگزوزها نیز بدست صدای بسیار بسیار ترانه پوشیده شده است.

2018 KIA GT Sedan Rendering
۲۰۱۸ KIA GT Sedan Rendering

این‌طور به نظر می‌رسد که خودروساز کره‌ای خلق مدل‌های به‌اصطلاح پرفورمنس را بسیار جدی گرفته و فرآوری GT سدان، تازه سرآغاز دگرگونی عظیمی است که پس از به خدمت گرفتن آلبرت بیِرمان (Albert Biermann) از اعضای پیشین گروه M ب‌ام‌و، کلید زده‌اند. بیِرمان با حضور خود در hyundai و kia اثرات مثبتی گذاشت که به‌سرنویس یک نمونه بازر می‌توان بهبود قابل‌پروا kia اُپتیما و اُپتیما GT را در سنجش با دودمان پیشین اگزمپل برای مقال زد.

accel_1
همچنان که پیش‌تر هم اشاره کرده‌ایم، رونمایی رسمی این خودرو در نمایشگاه ۲۰۱۷ آمریکای شمالی واقع در دیترویتِ آمریکا انجام خواهد شد.
با هم به تماشای ویدئوی جدید می‌نشینیم.

[دانلود ویدئو]لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام