سایت جامع خودرو در ایران


» مهار گذرنامه و بار رهنورد با مینی van ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

مهار گذرنامه و بار رهنورد با مینی van

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : یکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵


به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، رسته های طولانی در فرودگاه ها برای مهار بلیت و بار و از سوی دیگر باژگاه زمان زیادی را به خود وابستگی می دهد.

درهمین راستا آشیش تالکار طراح صنعتی و چارلز بمباردیر در آمریکا، طرح اولیه ونی به نام «نکسوس» را خلق کرده اند که فرایندهای ورود، باژگاه و مهار های امنیتی را در مینی van که مسافران را به فرودگاه می رساند، اجرا می کند.

این مینی van خودران می تواند بارهای مسافران را وزن و بازرسی کند. سپس آزمایش ها اشعه ایکس و تحلیل کیمیایی بارها را پیش از رسیدن به فرودگاه فراهم کند. مینی van نکسوس گنجایش چهار تن را دارد. مسافران پیش از سوار شدن از یک فلزیاب گذر می کنند، دستگاهی که کنار هر صندلی نصب شده، گذرنامه آنها را اسکن می کند.

van از هریک از مسافران عکاسی می کند و اسکن همه تن را نیز انجام می دهد. سپس آنها را در یک منطقه از پیش تعیین شده به نام «منطقه امن» پیاده می کند. بدین سان مسافران می توانند بدون معطلی وارد بخش های مهار پرواز فرودگاه شوند.

چنانچه مقامات امنیتی فرودگاه ها این طرح را قبول کنند، خدمت جدید نکسوس برای شرکت های تاکسیرانی بسیار گیرا خواهد بود. از سوی دیگر شرکت های هواپیمایی نیز  به دنبال خدمات جدید و مشابهی هستند تا بتوانند فرایند سفر را برای مشتریان خود آسانتر کنند. چنین طرحی به آنان قوت چشم وهمچشمی خواهد بخشید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام