سایت جامع خودرو در ایران


» آی تی خودروهای خودران به وایمو(waymo) تغییر پیدا خواهد کرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷


ماشین خودران گوگل
فاصله نه چندان بسیار به کارگیری فناوری خودروهای خودران در پیمانه بزرگ دانستن می شود.

با پروژه خودرو خودران گوگل خداحافظی کنید.این تلاش به سمت وایمو(waymo) که شرکتی مستقل با ازآنش شرکت آلفابت(alphabet) است، تغییر پیدا خواهد کرد.
وایمو(waymo) به چم(cham ) راه جدید به سمت تغییر پذیری جنبش می کند. این تغییر، قدمی بزرگ به سوی فناوری خودروهای خودران را نشان می دهد که تاکنون به سرنویس بخشی از تحقیقی به نام پروژه X شناخته می شد.
جان کراکیف، رییس بخش فناوری خودرهای خودران، این تغییر را نشانه ای از بلوغ این فناوری قلمداد کرد. وی همچنین افزود:«ما میتوانیم این فناوری را در بخش های مختلفی انگار کنیم.ما فاصله ی چندانی تا آوردن این فناوری دز میان مردم نداریم.»
در سال ۲۰۱۵ گوگل توانست نخستین خودرو آزمایشی خود را بدون کاربرد ار راننده کمکی در جاده ای همگانی آزمایش کند و با کامیابی پشت سر بگذارد.تا کنون گوگل توانسته بیش از ۲میلیون مایل راه مستقل را ثبت کند.
علی رغم چندین تغییر اجرایی , یکتا خودرو های خودران گوگل به گام های بزرگی در این فناوری در چند سال بازپسین به تازگی رسیده است.همچنین مرکز آزمایشهای خود را از دو به چهار شهر در ایالات متحده گسترش داده است.چندین شرکت خودرو سازی در صدد همکاری با گوگل ذر زمینه فناوری خودروهای خودران هستند.چشمداشت می رود ناوگان هیبریدی chrysler (Fleet of Chrysler Pacifica hybrids) به این فناوری برسد.

گروه مستند اسب بخارلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام