سایت جامع خودرو در ایران


» افزایش بودجه تحقیقات و گسترش ford در استرالیا ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


ford موتور سیکلت بودجه امکانات طراحی در استرالیا را در سال ۲۰۱۷ به میزان ۱۵۰ میلیون دلار استرالیا (۱۰۹ میلیون دلار) افزایش می دهد.


افزایش بودجه تحقیقات و گسترش ford در استرالیا

به گزارش تازه ها خودرو به نقل از ابسنا ،ford در بحبوحه کاهش فرآوری و محبوبیت رو به افول سدانهای این خودروساز در استرالیا، در اکتبر به ۹۱ سال فرآوری در این کشور ته داد و کارخانه تولیدی در حومه ملبورن را تعطیل کرد.

این شرکت اکنون ۵۰۰ میلیون دلار استرالیا برای پژوهش و گسترش در سه سال آینده هزینه خواهد کرد. این شرکت ۴۵۰ میلیون دلار استرالیا در سال ۲۰۱۷ هزینه خواهد کرد که ۱۵۰ میلیون دلار استرالیا بیشتر از سال گذشته است و ۵۰ میلیون دلار استرالیا در مدت سه سال برای ارتقای تسهیلات طراحی و آزمایش هزینه می کند.

تسهیلات طراحی ford در استرالیا یکی از سه مرکز کلیدی این شرکت در سراسر جهان است که توانا به طراحی کامل خودرو است. دو مرکز دیگر این شرکت در دیترویت میشیگان و کلن آلمان هستند.

ford در سال ۲۰۱۵ مجموعا ۶.۷ میلیارد دلار برای پژوهش و گسترش در سراسر جهان هزینه کرد و قصد دارد ۲.۸ میلیارد دلار برای طراحی آی تی جدید استقراض کند.

این شرکت مانند خودروسازان دیگر آمریکا که خودروهای بزرگ فرآوری می کنند، از تغییر روند بازار غافلگیر شده و کوشش می کند با شرایط جدید بازار وفق پیدا کند.

بر پای بست گزارش رویترز، جنرال موتورز و toyota جنبش ford را دنبال کرده و سال آینده خطوط فرآوری در این کشور را تعطیل خواهند کرد. این تصمیم در سال ۲۰۱۳ بدنبال افزایش نرخ برابری دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا که مایه گران شدن فرآوری در این کشور شد، گرفته شد.

افزایش بودجه تحقیقات و گسترش ford در استرالیالینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام