سایت جامع خودرو در ایران


» رانشگر پلاگین هیبرید mitsubishi در خودروهای nissan ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


همان‌طور که شما هم احتمالا متوجه شده‌اید nissan رویهمرفته محصولات تولیدی‌اش، از خودروهای هیبرید چندانی برخوردار نیست، ولی این رویه به لطف ازآنش ۳۴ درصدی از سهام کمپانی mitsubishi پیمان است در آینده‌ای نه‌چندان دور تغییر یابد.


رانشگر پلاگین هیبرید mitsubishi در خودروهای nissan

به گزارش آگاهی ها خودرو ،همان‌طور که شما هم احتمالا متوجه شده‌اید nissan رویهمرفته محصولات تولیدی‌اش، از خودروهای هیبرید چندانی برخوردار نیست، ولی این رویه به لطف ازآنش ۳۴ درصدی از سهام کمپانی mitsubishi پیمان است در آینده‌ای نه‌چندان دور تغییر یابد.

در سال‌های بازپسین به تازگی برند nissan، تمرکز خود را روی گسترش موتورهای درون‌سوز گذاشته است. البته چندی خودروی الکتریکی نیز فرآوری کرده ولی در زمینه خودروهای هیبرید کامیاب نبوده است. در همین حین رقبای این شرکت و گاهی شرکای دم در mitsubishi برای فرآوری مدل‌های هیبرید تلاش زیادی کرده‌اند که در بازارهایی مانند اروپا نیز از محبوبیت برخوردار شده‌اند. بدبختانه شوربختانه کشف دغلی در mitsubishi کامیابی‌های این شرکت را تحت‌شعاع پیمان داد، هرچند آنها توانستند نظر nissan را به خود جلب کنند. به گفته تاکاشی شیرکاوا، رئیس بخش پژوهش و گسترش nissan در اروپا، کمپانی او در آینده برای ساختن پلی میان خودروهای درون‌سوز و الکتریکی تلاش خواهد کرد. بر بنیاد گزارش اتواکسپرس منظور از این پل فرآوری خودروهای هیبرید خواهد بود که می‌تواند اشاره به به کارگیری رانشگر باره کاربرد در مدل پلاگین هیبرید اوتلندر داشته باشد. این سیستم پلاگین هیبرید نخستین بار در بازار اروپا عرضه خواهد شد، ولی nissan قصد دارد دم را به دیگر نقاط نیز بفرستد.

منبع:روزنامه دنیای خودرو

 

رانشگر پلاگین هیبرید mitsubishi در خودروهای nissanلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام