سایت جامع خودرو در ایران


» peugeot ۵۰۰۸ گزینش فرانسوی خانواده های پرجمعیت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


peugeot ۵۰۰۸ جدید با الهام از برادر کوچکتر خود، ۳۰۰۸ به سرنویس یک اس یو وی ۷ نفره وارد بازار خواهد شد.

به گزارش تازه ها خودرو ، پس از دگرگونی که در مدل ۳۰۰۸ و حتی ۲۰۰۸ رخ داد و از قالب MPV تبدیل به اس یو وی شدند اکنون نوبت ۵۰۰۸ رسیده است که به این جریان پیوسته و به سرنویس یک اس یو وی هفت نفره وارد این بخش رقابتی از بازار شود. ۵۰۰۸ کاربردی بودن دودمان پیشین خود را حفظ کرده و در همان سان دز مناسبی از طراحی خشن تر و قابلیت های آفرودی را به دم افزوده است.

peugeot 5008

peugeot ۵۰۰۸

peugeot ۵۰۰۸ با الهام از ۳۰۰۸ تبدیل به یک ماشین شیک شده است. طراحی بدنه با لبه های تیز، جلوپنجره بزرگ و قطعات پلاستیکی خاکستری در پایین بدنه که نشان از قابلیت های آفرود این خودرو دارد؛ از دسته ویژگی های ۵۰۰۸ می‌باشد. طراحی قسمت عقب نیز جوانپسندتر شده است و همان فرم سه تایی چراغ های LED و نوار مشکی رنگ مابین دم دو که در ۳۰۰۸ پیشتر دیده ایم تماشا می‌شود.

peugeot 5008

peugeot ۵۰۰۸

این نوار با شیشه دودی رنگ ترکیب جذابی را برپایی کرده است و لبه کرومی دستگیره درب صندوق و رینگ های اسپرت با طراحی شیک و ویژه از دیگر ویژگی های ظاهری ۵۰۰۸ محسوب می‌شود.

۵۰۰۸ با هستی طراحی همانند با ۳۰۰۸ ولی از ابعاد بزرگتری برخوردار بوده و یکی از بزرگترین پژوهای فرآوری شده تاکنون محسوب شده و از دودمان پیشین خود نیز بزرگتر و پهن تر است. بنابراین بطور استاندارد یک اس یو وی هفت نفره بوده و فضای پای سرنشینان عقب دم ۶۰ میلیمتر بیش از دودمان پیشین است.

peugeot 5008

peugeot ۵۰۰۸

فضای صندوق بار نیز بدون خواباندن رده دوم به ۱۰۶۰ لیتر می‌رسد که نزدیک به دو برابر صندوق ۵۹۱ لیتری peugeot ۳۰۰۸ می‌باشد و برای خانواده های پرجمعیت که اهل مسافرت نیز هستند گزینش خوبی است.

peugeot 5008

peugeot ۵۰۰۸

در تو یا درون کابین همانند دیگر محصولات جدید peugeot گواه آرایش آی-کاکپیت هستیم که دربرگیرنده صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی نشاندهنده اطلاعات در پشت فرمان کوچک و نیز یک نمایشگر ۸ اینچی لمسی می‌شود.

رویهمرفته امکانات ۵۰۰۸ نسبت به دودمان پیشین ارتقا چشمگیری داشته که دربرگیرنده نورپردازی درونی گیرا تر، صندلی های مجهز به ماساژور و شارژ وایرلس تلفن های هوشمند میباشد.

peugeot 5008

peugeot ۵۰۰۸

ولی با هستی ابعاد بزرگتر پیشرانه ۵۰۰۸ همانند برادر کوچکترش است. این پیشرانه های دربرگیرنده موتور سیکلت ۱٫۲ لیتری ۳ سیلندر با نیرو ۱۲۸ اسب بخار و موتور سیکلت ۱٫۶ لیتری با نیرو ۱۶۳ اسب بخار می‌باشد. برای موتور سیکلت نخست گیربکس ۶ دنده دستی و برای دومی گیربکس خودکار درنظر گرفته شده است.

peugeot 5008

peugeot ۵۰۰۸

ولی بیشتر مشتریان ترجیح می‌دهند موتورهای دیزلی با گشتاور بالاتر و آلایندگی کمتر را گزینش کنند که دم نیز با ۳۰۰۸ یکسان است. یعنی یک موتور سیکلت ۱٫۶ لیتری ۱۱۸ اسب بخاری و موتور سیکلت ۲ لیتری ۱۴۸ یا ۱۷۸ اسبی.

peugeot 5008

peugeot ۵۰۰۸

آرایش چهار چرخ متحرک در آینده به فهرست ساز و برگ ۵۰۰۸ افزوده خواهد شد و در حال آماده این خودرو یک دیفرانسیل جلو محسوب می‌شود که به سیستم مهار کشش peugeot مجهز است.

peugeot 5008

peugeot ۵۰۰۸

peugeot ۵۰۰۸ از سال آینده به بازار عرضه خواهد شد و سازنده دم امیدوار است فروش دم نسبت به دودمان گذشته افزایش یابد. البته با پروا به دگرگونی ها بنیادی در نما، ساز و برگ و IT های ۵۰۰۸ و ۳۰۰۸ نسبت به نسلهای پیشین و افزایش بها اندک آنها می‌توان چشمداشت داشت که نمایندگی های peugeot در سراسر جهان روزهای شلوغی را در پیش رو خواهند داشت.

peugeot ۵۰۰۸ گزینش فرانسوی خانواده های پرجمعیتلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام