سایت جامع خودرو در ایران


» پروانه کار و جنبش واردکننده volvo تباه شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

پروانه کار و جنبش واردکننده volvo تباه شد

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵


به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، نگاهی به سامانه ایرانیان اصناف نشان می‌دهد که پروانه کار و جنبش شرکت افرا موتور سیکلت تباه اعلام شده است؛ این در حالی است که پروانه صادره برای کار و جنبش این شرکت تا اواخر سال ۱۳۹۸ اعتبار داشته است.

در این زمینه یک منبع آگاه با تایید بیهودگی گذرا پروانه کار و جنبش این شرکت، به ایسنا گفت: ” پروانه کار و جنبش شرکت افرا موتور سیکلت فعلا تعلیق شده است و انگیزه دم نیز گلایه مشتریان این شرکت از عملکرد دم به ویژه در پهنه خدمات پس از فروش بوده است”.

وی با بیان اینکه مشتریان این شرکت به سازمان پشتیبانی مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان گلایه کرده بودند و سازمان پشتیبانی نیز خوستار تعلیق پروانه کار و جنبش این شرکت شده بود، خاطرنشان کرد: ” اگر این شرکت به شکایات مشتریان خود رسیدگی کرده و خوشنودی آنها را جلب و سیستم خدمات پس از فروش خود را اصلاح کند پس از تایید سازمان پشتیبانی مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، پروانه کار و جنبش این شرکت دوباره استوار خواهد شد”.

این مقام آگاه البته خاطرنشان کرد که سازمان پشتیبانی مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به تازگی اعلام کرده که شرکت افراموتور کاستی ها پیشین را برطرف و اصلاح کرده و احتمالا پروانه این شرکت دوباره استوار خواهد شد.

پیگیری‌های ایسنا برای آگاهی از جزئیات این جستار از شرکت افراموتور تا لحظه مخابره گزارش بدون نتیجه بود.

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام