سایت جامع خودرو در ایران


» این خودرو خودش جای پارک پیدا می‌کند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

این خودرو خودش جای پارک پیدا می‌کند

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵


این خودرو خودش جای پارک پیدا می‌کند

ایوار خودرو- فارادی فیوچر پس از مدتها جنجال سرانجام خودروی تمام الکتریکی و جنجالی خود را شناسایی کرد. مقام‌های این شرکت پیش از این تبلیغات گسترده‌ای درباره قابلیت‌های شگفت و ناآشنا فرآورده‌شان داشتند ولی این خودرو در مراسم رونمایی رسمی از دستور سرپیچی کرد!

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از خبرآنلاین،برای نشان دادن قابلیت پارک خودکار FF 91، مسئولان این کمپانی از سرمایه گذار چینی خود دعوت کردند که با فشار  دکمه دستور  لازم را بدهد تا خودرو بدون داشتن راننده خودش را پارک کند. پس از فشار دادن دکمه ولی در کمال شگفتی و در حضور انبوهی از خبرنگاران خودروی فارادی فیوچر واکنشی از خود نشان نداد و از جایش تکان نخورد!

شرکت فارادی فیوچر می‌گوید که  هوشمندترین خودروی شدنی را  فرآوری کرده است. مثلاً باز کردن درها  بدون سوئیچ و از راه تشخیص چهره یا بلوتوث چهره می گیرد. همچنین در FF 91 بیش از ۳۰ دوربین، رادار، سنسور و LIDAR به کار رفته که رانندگی هوشمند و مستقل را شدنی می سازد. سیستم پارک هوشمند هم مسئله‌ای جدید در صنعت خودروست. بدست این سیستم راننده در مقصد از خودرو پیاده می‌شود و دکمه پارک خودکار را می‌زند. چنانچه سیستم بر خلاف زمان رونمایی درست کار کند خودش جای پارک خالی را پیدا می‌کند و خودرو را برایتان پارک کرده و خودش را خاموش می‌کند. شما هم به کارهایتان می‌رسید!

این مسئله مدت کوتاهی پس از هنگام چهره گرفت که مقام‌های فارادی فیوچر نماهنگ تبلیغاتی از پارک خودکار این خودرو را پخش کردند که نظر همه را جلب کرد.  به گفته مقام‌های این شرکت، FF 91 نخستین خودروی مجهز به اکوسیستم ارتباطی کامل است که از چهار بخش کاملاً جدا تشکیل شده، و تمام آنها برای نخستین بار در صنعت خودرو به کار رفته‌اند.

مقام‌های فارادی فیوچر پس از این سرپیچی کار را به شوخی کشاندند و گفتند که این خودرو تازه زاده شده کمی خجالتی است! پس از تلاش فراوان سرانجام خودرو جنبش کرد ولی این گاف در رونمایی رسمی بی گمان برای این شرکت گران تمام می‌شود.

 لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام